Informacje8 kwietnia 2019, 06:00,

Zamknięcie ul. Czajewicza w rejonie Nadarzyńskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 8 kwietnia 2019 roku w związku z planowanymi pracami dotyczącymi wykonania przyłącza kanalizacyjnego, wodnego oraz sanitarnego, nastąpi zamknięcie wylotu ul. Czajewicza w ul. Nadarzyńską. W trackie prowadzonych prac wykonawca został zobowiązany do utrzymania połowy przejścia dla pieszych przez Czajewicza wzdłuż Nadarzyńskiej. Ruch kołowy na ul. Czajewicza, zostanie wprowadzony jako dwukierunkowy. Z parkowania zostaną wyłączone wszystkie wzdłużne miejsca parkingowe zlokalizowane na ul. Czajewicza. Od dnia 5 kwietnia 2019 r. została ustawiona stosowna informacja dla kierujących pojazdami o zakazie zatrzymywania obowiązującym od 8 kwietnia.

Zamknięcie ul. Czajewicza w rejonie Nadarzyńskiej

Przewidywany przez wykonawcę termin zakończenia prac to 11 kwietnia 2019 r. Prosimy mieszkańców o współpracę z wykonawcą w celu zminimalizowania okresu utrudnień. Przede wszystkim zwracamy uwagę na konieczność przeparkowania samochodów korzystających z miejsc parkingowych na ul. Czajewicza.

Dokument do pobrania: plan sytuacyjny (.pdf)

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 kwietnia 2019, 06:29,

Bezpieczny Senior - Bezpieczna Gmina Bezpieczne Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gmina Piaseczno we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie po raz kolejny przeprowadzi skierowaną do seniorów akcję edukacyjną “Bezpieczna Gmina – Bezpieczne Piaseczno”.

BEZPIECZNY SENIOR - BEZPIECZNA GMINA BEZPIECZNE PIASECZNO

– Oszuści wykorzystujący metodę “na wnuczka” i “na policjanta” są wciąż aktywni dlatego postanowiliśmy przypomnieć seniorom o zasadach, których trzeba przestrzegać aby nie zostać oszukanym – mówi Hanna Kułakowska-Michalak.

W związku z tym, że metody działania przestępców zmieniają się nieustannie, w tym roku do spotkań edukacyjnych dodaliśmy zagadnienie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania kart płatniczych, które coraz częściej wykorzystują seniorzy w codziennym życiu.

W ramach akcji “Bezpieczna Gmina – Bezpieczne Piaseczno” odbędzie się 10 spotkań z organizacjami senioralnymi, a 11 kwietnia 2019 r. o godz. 14.00 w Klubie Seniora w Zalesiu Górnym, odbędzie się debata poświęcona bezpieczeństwu z udziałem Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno – Hanny Kułakowskiej-Michalak oraz Komendanta Powiatowego Policji – mł. Insp. Roberta Pacha. Debata będzie okazją do rozmowy z mieszkańcami o bolączkach związanych z bezpieczeństwem w najstarszej grupie naszych mieszkańców oraz do poznania nowego kierownika jednostki policji w Zalesiu Górnym.

Na terenie gminy, a także w internecie eksponowane będą plakaty poświęcone podstawowym zasadom bezpieczeństwa, którymi kierować powinni się seniorzy. Na spotkaniach z kolei rozdawane będą ulotki specjalnie przygotowane na tę akcję.

źródło: piaseczno.eu

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie