Informacje29 maja 2017, 06:00,

Zamknięcie ul. Chrobrego Jazgarzew-Łbiska dla ruchu kołowego

Od 29 maja do 3 czerwca 2017 r. droga powiatowa nr 2827W Jazgarzew-Łbiska (ul. Chrobrego) będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Jest to związane z przebudową tej drogi, prowadzoną na zlecenie Starostwa Powiatowego przez firmę Fal-Bruk.

ZAMKNIĘCIE UL. CHROBREGO JAZGARZEW-ŁBISKA

Na czas prac zmieniona będzie trasa przejazdu linii uzupełniającej L32 z wykorzystaniem pętli we wsi Grochowa jako przystanku końcowego i powrotu do Jazgarzewa ul. Słonecznikową i dalej drogą wojewódzką 722, z czasowym wykorzystaniem przystanków przy tej drodze: Modraszki 02, Anemonów 02, Wólka Pęcherska 02, Górna 02.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Informacje28 maja 2017, 08:30,

LOTTO Poland Bike Marathon 2017 - Góra Kalwaria do zdobycia

Oddalona od Warszawy o zaledwie 20 km Góra Kalwaria na mapie LOTTO Poland Bike Marathon gości od samego początku. W niedzielę 28 maja miłośnicy jazdy na rowerach górskich zawitają do Góry Kalwarii już dziewiąty raz z rzędu. Malownicza trasa została wytyczona m.in. przez Lasy Chojnowskie i wały nad Wisłą w pobliżu Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta szóstego etapu LOTTO Poland Bike Marathon 2017 znajdą się, tak jak przed rokiem, przy Placu Piłsudskiego.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON 2017 - GÓRA KALWARIA DO ZDOBYCIA

- Każdy może wystartować. Bez względu na wiek - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Jestem przekonany, że zmodyfikowana trasa w Górze Kalwarii sprawi wielką przyjemność amatorom dwóch kółek. Zjazdy przeplatają się z podjazdami, a finisz prowadzi po bruku pod górę. Niczym na słynnym wyścigu Paryż - Roubaix.

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

LOTTO POLAND BIKE MARATHON 2017 - GÓRA KALWARIA DO ZDOBYCIA

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (57 km), MINI (27 km) oraz FAN (7 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON 2017 - GÓRA KALWARIA DO ZDOBYCIA

LOTTO Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii organizowany jest przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, profesjonalnym sklepem i serwisem ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

BIURO ZAWODÓW
Miasteczko Poland Bike (Góra Kalwaria, Plac Piłsudskiego) - 27 maja (sobota) godz. 17.00-19.00 oraz 28 maja (niedziela) godz. 8.30-11.00 (dystans FAN) i godz. 8.30-12.00 (dystanse MINI i MAX)

LOTTO POLAND BIKE MARATHON 2017 - GÓRA KALWARIA DO ZDOBYCIA

PROGRAM ZAWODÓW LOTTO POLAND BIKE MARATHON GÓRA KALWARIA:
8.30-11.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN)
8.30-12.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystanse MINI i MAX)
9.00-10.30 - zapisy w Chatce Małolatka (dystans Mini Cross)
10.45 - start Mini Cross (2-4 i 5-6 lat) na terenie Miasteczka Poland Bike
11.10 - ustawianie zawodników na starcie dystansu FAN (sektor I - rocznik 2003-2004, sektor II - rocznik 2005-2006, sektor III - rocznik 2007-2008, sektor IV rocznik 2009-2010)
11.15 - start dystansu FAN (7 km)
12.20 - ustawianie zawodników w sektorach (I-X) na starcie dystansów MAX i MINI
12.30 - start dystansów MAX (57 km) i MINI (27 km)