Informacje11 lipca 2018, 04:00,

Zamknięcie skrzyżowania Geodetów - Wilanowska - Energetyczna w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 lipca 2018 roku nastąpi całkowite zamknięcie skrzyżowania ul. Geodetów z ul. Wilanowską oraz ul. Energetyczną w Jóżefosławiu.

ZAMKNIĘCIE SKRZYŻOWANIA GEODETÓW - WILANOWSKA - ENERGETYCZNA W JÓZEFOSŁAWIU

Wykonawca przystąpi do budowy docelowego ronda turbinowego w tym obszarze. Dla komunikacji osobowej zostanie otwarty bypass po południowej stronie skrzyżowania łączący wschodni odcinek ul. Geodetów z ul. Energetyczną. Umożliwi to szybkie połączenie wschodniej części Józefosławia i Julianowa z ul. Puławską. Oznakowania objazdów zostaną umieszczone na wszystkich sąsiednich węzłach komunikacyjnych.

ZAMKNIĘCIE SKRZYŻOWANIA GEODETÓW - WILANOWSKA - ENERGETYCZNA W JÓZEFOSŁAWIU

Przejazd autobusów linii 739 został zaplanowany trasą tymczasową ul. Ogrodową i ul. Cyraneczki. Planuje się, że roboty drogowe i tym samym objazdy komunikacyjne potrwają do końca października 2018 roku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lipca 2018, 15:00,

Krawiec Niteczka - Bajkowe Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 lipca 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na rodzinne spotkania z teatrem, czyli bajki dla dzieci grane w Parku im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

KRAWIEC NITECZKA - BAJKOWE PIASECZNO

Spektakl "Krawiec Niteczka" zainauguruje cykl bezpłatnego "Bajkowego Piaseczna"
.„KRAWIEC NITECZKA” Kornela Makuszyńskiego jest to opowieść o krawcu z krainy Tajdarajda. Pewnego dnia Cyganka przepowiedziała mu przyszłość. Ma zostać królem, tylko musi wyruszyć na Zachód. Krawiec wyrusza w podróż. Spotyka Stracha na Wróble, z którym dalej wspólnie przemierza świat. Gdy trafia już do oczekiwanego miasteczka, dostrzega, że choć wszędzie wokół świeci słońce, nad miastem zawisły chmury, a z nich wciąż pada deszcz. Jest to opowieść o zwykłym, skromnym chłopcu, o dobrym sercu. O tym jak dobre uczynki nieoczekiwanie zostają nagrodzone.
KRAWIEC NITECZKA - BAJKOWE PIASECZNO
 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie