Informacje14 września 2016, 08:00,

Zamknięcie ruchu na skrzyżowaniu Julianowskiej i Cyraneczki Józefosław


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


UMiG Piaseczno informuje, że od dnia 14 września 2016 r. nastąpi zamknięcie ruchu kołowego na skrzyżowaniu ul. Julianowskiej i ul. Cyraneczki w Józefosławiu. Związane jest to z przystąpieniem do przebudowy Kanału Jeziorki, znajdującego się pod skrzyżowaniem. W tym czasie przez tereny Technicoloru, na podstawie umowy dzierżawy, będzie umożliwiony przejazd dla autobusów komunikacji zbiorowej. Zapewni to obsługę publicznego transportu osobowego w tym rejonie. Ruch kołowy innych pojazdów zostanie skierowany objazdami prowadzonymi ulicami: Geodetów, Wilanowską i Kameralną.

ZAMKNIĘCIE RUCHU NA SKRZYŻOWANIU JULIANOWSKIEJ I CYRANECZKI JÓZEFOSŁAW

Projekt dot. przejazdu dla autobusów

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zatem od dnia 14 września wdrożony zostaje wcześniej opublikowany projekt czasowej organizacji ruchu nas czas tej przebudowy. Obok przedstawiamy również zatwierdzone projekty dotyczące przejazdu dla autobusów i wdrożonych tymczasowych przystanków w ul. Cyraneczki. Planowany czas zamknięcia skrzyżowania ul. Julianowska - ul. Cyraneczki, ze względu na technologię wykonania przebudowy kanału, wynosi około 3 miesięcy.

ZAMKNIĘCIE RUCHU NA SKRZYŻOWANIU JULIANOWSKIEJ I CYRANECZKI JÓZEFOSŁAW
Projekt dot. tymczasowych przystanków w ul. Cyraneczki

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 września 2016, 20:00,

Lilac Muzyczny Piątek Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 września 2016 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Muzyczny Piątek w Górze Kalwarii, podczas którego wystąpi zespół Lilac. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. W skład zespołu Lilac wchodzi: Jakub Zalasa (wokal, gitara akustyczna, gitara basowa, teksty), Michał Poniński (perkusja i perkusjonalia) i Jan Bąk (gitara elektryczna i akustyczna, instrumenty klawiszowe, teksty). Zapraszamy na koncert do Góry Kalwarii.

LILAC MUZYCZNY PIĄTEK GÓRA KALWARIA

Lilac to mający trzyletnią historię tercet, który powstał z pomocą Joanny Jankowskiej, na okazję spotkań poetyckich grupy Terra Poetica. Z początku graliśmy wyłącznie poezję śpiewaną, z czasem nasz styl ewoluował i zaczęliśmy komponować utwory po angielsku, czerpiąc z wielkiej puli gatunków muzycznych ( takich jak Jazz, Indie rock, Art Rock, Folk etc. ), mieszać je i tworzyć swego rodzaju "hybrydy muzyczne". Zespoły, które wywarły największy wpływ na nasz rozwój to Radiohead, Republika i szereg projektów akustycznych, takie jak Julia & Angus Stone.

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie