Informacje30 marca 2017, 09:00,

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Jeziórku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z modernizacją linii kolejowej nr 8 Trakcja PRKil SA informuje o planowanym zamknięciu przejazdu kolejowego w Jeziórku od dnia 30 marca 2017 r. od godz. 9:00 do 6 kwietnia 2017 r.

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDU KOLEJOWEGO W JEZIÓRKU

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Wykonawca przebudowujący linię kolejową z Warszawy do Czachówka Południowego od piątku będzie prowadził prace przy wymianie torów i płyt na tym przejeździe kolejowo-drogowym. Z tego powodu zostanie on zamknięty.

– Dla samochodów został wytyczony objazd przez ul. Kalinową w Gabryelinie. Piesi będą mogli korzystać z przejścia na przystanku Ustanówek – informuje Karol Jakubowski, rzecznik prasowy PKP Polskich Linii Kolejowych SA.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 kwietnia 2017, 18:00,

Niech zstąpi Duch Twój - koncert poświęcony Janowi Pawłowi II


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Papież Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 roku w wieku 84 lat. Był jednym z najbardziej wpływowych przywódców przełomu wieków. Pracował bez wytchnienia, aby budować fundament moralny świata współczesnego i odegrał kluczową rolę w obaleniu komunizmu w Polsce. W tym roku obchodzimy 12. rocznicę jego śmierci.

NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ - KONCERT POŚWIĘCONY JANOWI PAWŁOWI II

Burmistrz Tarczyna – Barbara Galicz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na koncert muzyczny pt. Niech zstąpi Duch Twój..., poświęcony Janowi Pawłowi II. Wykonawcy: Soliści i Chór Miasta Tarczyna, Jan Zakrzewski - opieka wokalna, Jan Dąbrowski - dyrygent, Adam Sychowski - akompaniator. Koncert odbędzie się 2 kwietnia 2017 roku godz. 18.00. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, Tarczyn ul. J. Stępkowskiego 17, sala widowiskowo-koncertowa im. M. Fogga.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie