Informacje20 czerwca 2016, 07:00,

Zamknięcie przejazdu kolejowego Uwieliny / Wągrodno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od godz. 7.00 dnia 20.06.2016 r. (poniedziałek) nastąpi zamknięcie ruchu na przejeździe kolejowym Uwieliny / Wągrodno. Zmiana organizacji obowiązywać będzie do 25.06.2016 r.

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDU KOLEJOWEGO UWIELINY / WĄGRODNO

DOMOST Sp. z o.o. informuje, że w związku z planowanym remontem przejazdu kolejowego w km 62,94 linii nr 012 Skierniewice - Łuków na drodze wojewódzkiej nr 683 koło miejscowości: Uwieliny i Wągrodno, od godz. 7.00 dnia 20.06.2016 r. zostanie wprowadzona czasowa organziacja ruchu polegająca na zamknięciu ruchu na przejeździe kolejowym i wyznaczenia objazdu.

Zmiana organizacji wprowadzona zostanie na podstawie zatwierdzonego Projektu organizacji ruchu i będzie obowiązywać do 25.06.2016 r.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 czerwca 2016, 11:28,

Inwestycje drogowe w Drodze Krajowej 79


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie odbyło się spotkanie na temat możliwości inwestycji drogowych w Drodze Krajowej 79.

INWESTYCJE DROGOWE W DRODZE KRAJOWEJ 79

Obrady rozpoczął wiceburmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz, zapoznając zebranych z obecną sytuacją drogową na omawianym terenie. Następnie wypowiedzieli się dyrektor oddziału GDDKiA w Warszawie Krzysztof Kondraciuk, oraz dyrektor MZDW w Warszawie Zbigniew Ostrowski.

Zebrani na sali radni oraz mieszkańcy poznali plany realizacji w 2017 r. dwu kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej 721 (fragment od ul. Mleczarskiej do Julianowskiej) oraz odcinka (3 km) drogi wojewódzkiej w Jazgarzewie. Omówiono także problem skrzyżowania ul. Okulickiego – Puławskiej, które nie jest ujęte w planach Programu Budowy Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA poinformowała jednak o planach doraźnych remontów dwóch newralgicznych skrzyżowań, zarówno przy ul. Okulickiego jak i ul. Chyliczkowskiej oraz o planach budowy przejścia dla pieszych na odcinku ul. Armii Krajowej.

INWESTYCJE DROGOWE W DRODZE KRAJOWEJ 79

Zamierzenia remontowe w rejonie skrzyżowania DK79 z ul. Chyliczkowską oraz dalszych odcinków ul. Cyraneczki przedstawił członek zarządu Powiatu Piaseczyńskiego Ksawery Gut.

Podczas spotkania uzgodniono konieczność stworzenia zespołu roboczego złożonego z przedstawicieli urzędu gminy, radnych, GDDKiA, MZDW oraz reprezentantów przedsiębiorstw zlokalizowanych w okolicy ul. Okulickiego. Zespół roboczy miałby podjąć się próby opracowania propozycji tymczasowych, alternatywnych rozwiązań na skrzyżowaniach, które ułatwiły by komunikację oraz zwiększyły bezpieczeństwo. Zespół skupiłby się także, na szukaniu rozwiązań, które pomogłyby przybliżyć terminy realizacji oczekiwanych prac.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

INWESTYCJE DROGOWE W DRODZE KRAJOWEJ 79

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie