Informacje26 października 2016, 10:00,

Zamknięcie przejazdów kolejowych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W poniedziałek 24 października główny wykonawca przebudowy linii kolejowej Warszawa – Radom firma Trakcja PRKil S.A. potwierdził gminie Piaseczno, że z dniem 26.10.2016 r. od godz. 10:00 do dnia 4.11.2016 r. zostaną zamknięte dwa przejazdy na drogach powiatowych przez torowisko linii kolejowej LK-8

1. Orężna - Jana Pawła II
2. Żabieniec - Jesówka

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDÓW KOLEJOWYCH
Przejazd Żabieniec - Jesówka, schemat czasowej organizacji ruchu.

Bezpośrednim powodem jest wymiana elementów torowiska wyłącznie w strefie tych skrzyżowań. Pozwala to zminimalizować czas zamknięcia przejazdów.

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDÓW KOLEJOWYCH
Przejazd Orężna - Jana Pawła II, schemat czasowej organizacji ruchu.

Wykonawca potwierdził możliwość prowadzenia ruchu pieszego, przy zachowaniu szczególnej ostrożności i reagowaniu na wezwania osób bezpośrednio nadzorujących roboty.

Wykonawca prac firma Trakcja PRKil S.A. poinformowała, że dołoży wszelkich starań aby otworzyć przejazdy jeszcze 31 października 2016 r., tak aby możliwy był ruch pojazdów 1 listopada w dniu Wszystkich Świętych.

wątek na forum: zamknięcie przejazdów kolejowych w Piasecznie oraz w Żabieńcu

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
najgorsze, że mieli otworzyć po 31.10.2016r. a przejazd orężna-jana pawła zamknięty do dzisiaj tj. 3.11.2016r. i nie widać aby szybko go otworzyli bo nic tam nie zrobili(sic!!!!!)
Anonimowy, 16 lipca 2019
Najgorsze zamknięcie przejazdu jakie widziałem, brak jakichkolwiek znaków oprócz zakazu ruchu B-1. ZERO informacji o ślepej, żadnych znaków uprzedzających że droga jest zamknięta. Ciekawe czy tak wyglądał projekt organizacji ruchu.
Informacje25 października 2016, 18:00,

Spotkanie z Beatą Zalewską-Stefaniak - Klub Klasy Kobiet Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 października 2016 roku w godz. 18:00-20:00 odbędzie się spotkanie z Beatą Zalewską-Stefaniak w ramach Klubu Klasy Kobiet Piaseczno. Miejsce: Przystanek Kultury, Plac Piłsudskiego 9 w Piasecznie (sala 39). Wstęp wolny. Beata Zalewska-Stefaniak to licencjonowanym trenerem mindfullness. Opowie czym jest mindfullness (uważność), jakie przynosi korzyści w codziennym życiu.

SPOTKANIE Z BEATĄ ZALEWSKĄ-STEFANIAK - KLUB KLASY KOBIET PIASECZNO

Beata Zalewska-Stefaniak o sobie: Moja ścieżka rozwoju, która doprowadziła mnie do mindfulness, przebiegała przez wiele różnych obszarów, z których każdy był ważnym doświadczeniem. Życiowym, zawodowym i emocjonalnym. Z zawodu jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Od pewnego etapu życia to bazowe wykształcenie okazało sie być jedynie tłem dla moich innych aktywności w sferze zawodowej i osobistej. Przez ponad 8 lat pracowałam jako kierownik Kliniki, asystentka i tłumaczka dr Ven. Tenzina Jangchuba, tybetańskiego mnicha i lekarza medycyny tybetańskiej. Był to dla mnie czas zdobywania ciekawych doświadczeń, spotkania z drugim człowiekiem, często w obliczu jego cierpienia i bezradności. Czas, który nauczył mnie pokory wobec życia i akceptacji tego, co się wydarza oraz wdzięczności za to, co jest. Stąd blisko było do tego, czego uczy mindfulness. Bycia w danej chwili, tu i teraz, bez osądzania czy chęci kontrolowania czegokolwiek, z życzliwością i łagodnością wobec własnej osoby, a także współczuciem dla drugiego człowieka.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie