Informacje14 marca 2016, 06:00,

Zamknięcie kładki dla pieszych na stacji PKP w Piasecznie

Generalny wykonawca przebudowy linii kolejowej Warszawa - Radom - Trakcja PRKiI S.A zawiadamia, że od poniedziałku 14 marca 2016 roku zamknięta zostanie kładka dla pieszych na dworcu PKP w Piasecznie.

ZAMKNIĘCIE KŁADKI DLA PIESZYCH NA STACJI PKP W PIASECZNIE

Przebudowa kładki prowadzona będzie równolegle z innymi pracami modernizującymi infrastrukturę kolejowa na dworcu w Piasecznie. Obecny peron zostanie zlikwidowany a w jego miejsce powstaną dwa oddzielne perony obsługujące ruch pasażerski - jeden do Warszawy a drugi do Radomia. W związku z tym przebudowana i odnowiona zostanie również obecna kładka, która oprócz nowych schodów dodatkowo zyska windę obsługująca osoby niepełnosprawne. Od strony ul. Dworcowej i Pomorskiej wybudowane zostaną również schody i pochylnie dla wózków prowadzące bezpośrednio na perony. Prace budowlane potrwają ok sześć miesięcy i powinny zakończyć się na jesieni tego roku. Do tego czasu dojście do peronu odbywać będzie się jedynie schodami od ul. Sienkiewicza.

Informacje6 marca 2016, 17:00,

Koncert Hanny Banaszak w Łazach

W niedzielę 6 marca 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się KONCERT HANNY BANASZAK Z OKAZJI DNIA KOBIET W GMINIE LESZNOWOLA. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, GOK Lesznowola. Miejsce: sala sportowa w ZSP w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 1. Wstęp za okazaniem wejściówki. Podczas koncertu wystąpi wokalistka HANNA BANASZAK.

KONCERT HANNY BANASZAK W ŁAZACH

Uprzejmie informujemy, że w filiach GOK Lesznowola na terenie gminy do odebrania są bezpłatne bilety (wejściówki) na Gminny Koncert z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu znakomitej HANNY BANASZAK.