Informacje19 kwietnia 2018, 11:00,

Zamknięcie części skrzyżowania ul. Okulickiego DW 721 i Julianowskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z trwającym remontem drogi wojewódzkiej, firma SKANSKA S.A. poinformowała Urząd, że w dniu 19 kwietnia 2018 r. o godz. 13:00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, na skrzyżowaniu DW 721 i ul. Julianowskiej.

ZAMKNIĘCIE CZĘŚCI SKRZYŻOWANIA UL. OKULICKIEGO I JULIANOWSKIEJ W PIASECZNIE
kliknij, aby powiększyć

Zamknięty zostanie północny wlot ul. Julianowskiej na to skrzyżowanie. Ruch z Konstancina-Jeziorny prosto ulicą Okulickiego, będzie nadal podtrzymany.

Czasowej likwidacji ulega pętla komunikacji publicznej przy cmentarzu Julianowskim. Autobusy 739 i L39 będą jeździły ul. Geodetów, Wilanowską i Kameralną, z krótkim postojem na pętli przy szkole w Józefosławiu. Zmiany w komunikacji, będą obowiązywać od samego rana 19 kwietnia do odwołania.

Trasa autobusów 793 i L39 w Józefosławiu

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 kwietnia 2018, 18:00,

Nie lubię pana, panie Fellini - Wtorek Teatralny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 kwietnia 2018 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Wtorek Teatralny do Piaseczna, podczas którego będzie można obejrzeć sztukę o Giulietcie Masinie - Nie lubię pana, panie Fellini. Miejsce: Piaseczno, ul. Kościuszki 49 (Dom Kultury). Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie Domu Kultury oraz na www.biletyna.pl

NIE LUBIĘ PANA, PANIE FELLINI - WTOREK TEATRALNY PIASECZNO

Nie lubię pana, panie Fellini - ile może zmieścić walizka? Taka mała, na kółkach, z wysuwaną rączką. „Nie lubię pana, panie Fellini” Marka Koterskiego pokazuje, że zaskakująco wiele. Stos ciuchów, nos klauna z czerwonej pianki, filmowy klaps, ślubne zaproszenie, buty do stepowania, bębenek, mnóstwo innych szpargałów. I opowieść o trwającej kilkadziesiąt lat miłości do nielubianego mężczyzny. W monodramie, w którym główną rolę gra Małgorzata Bodgańska, walizka towarzyszy bohaterce od początku do końca przedstawienia, a wyjmowane z jej wnętrza przedmioty otwierają kolejne rozdziały historii wielkiej miłości i wiecznej niechęci, historii związku Giulietty Masiny i Federica Felliniego. Aby poznać tę historię, zapraszamy do Domu Kultury.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie