Informacje29 lipca 2017, 15:00,

Zalesiańskie obchody 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Gmina Piaseczno, Fundacja Dom Zośki oraz Centrum Kultury w Piasecznie serdecznie zapraszają 29 lipca 2017 roku o godz. 17.00 na Plac Wolności w Zalesiu Dolnym na uroczystości 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

OBCHODY 73. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Zalesiańskie obchody 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego program:
od 17.00 – wspólne śpiewanie pieśni powstańczych – prowadzenie Stanisław Szczyciński i Grzegorz Nowik oraz Zalesiańskie Towarzystwo Śpiewacze
O godz. 18.00 – koncert „Magia Muzyki Kameralnej” w wykonaniu zespołu w składzie: Piotr Kopietz – akordeon, akordina, Anna Gut- klarnet, Jacek Malachowski – akordeon

OBCHODY 73. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Informacje29 lipca 2017, 17:00,

Marcin Januszkiewicz - Osiecka po męsku w Konstancinie-Jeziornie

29 lipca 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert letni w wykonaniu Marcina Januszkiewicza. Miejsce: Park Zdrojowy, Amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Na recital składają się mniej i bardziej znane utwory poetki Agnieszki Osieckiej. Usłyszymy m.in. Kołysankę dla okruszki, Części zamienne czy Wybacz mamasza. Program został wzbogacony także o kilka kompozycji Władysława Szpilmana oraz autorskie utwory.

MARCIN JANUSZKIEWICZ - OSIECKA PO MĘSKU

Marcin Januszkiewicz jest aktorem i wokalistą, który w 2010 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele ról scenicznych oraz występy w serialu Na wspólnej. W 2017 r. otrzymał aż dwie nagrody podczas prestiżowego 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, gdzie zaśpiewał m.in. piosenkę Agnieszki Osieckiej.