Informacje7 czerwca 2010, 00:00,

Zalany Sąd Rejonowy w Piasecznie - zalane Księgi Wieczyste


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z uwagi na problemy techniczne Sądu Rejonowego w Piasecznie, od dnia 7 czerwca 2010 roku do odwołania, Wydział IV Ksiąg Wieczystych działa w zakresie ograniczonym do przyjmowania i rejestrowania wniosków wieczystoksięgowych. Nie będzie w tym czasie działać sala przeglądowa Ksiąg Wieczystych, nie będą wydawane odpisy z Ksiąg Wieczystych (CI) – czynności tych można dokonać w każdym Sądzie Rejonowym, w którym działa Wydział Ksiąg Wieczystych w systemie Centralnej Informacji KW. Najbliżej działają: Sąd Rejonowy w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 22 oraz Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa Al. Solidarności 58. Zachęcamy do obejrzenia wypowiedzi prezes Sądu Rejonowego w Piasecznie SSR Adrianna Szewczyk - Kubat na spotkaniu Komisji Prawa i Porządku Publicznego Gminy Piaseczno: zalane Księgi Wieczyste. Powiązany tematycznie wątek na forum mieszkańców Piaseczna: Zalany Sąd Rejonowy.
autor/źródło: iTV Piaseczno - www.itvpiaseczno.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje31 maja 2010, 00:00,

LATO - oferta dla dzieci, które wakacje spędzają w domu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

IV LATO W KLUBIE DZIECKA-czyli oferta dla dzieci, które część wakacji spędzają w domu. W wakacje zapraszamy do naszego KLUBU na specjalne letnie zajęcia. Jest to propozycja dla rodziców, którzy co roku martwią się jak zapewnić dzieciom opiekę w lipcu i sierpniu, kiedy większość przedszkoli i wszystkie szkoły są nieczynne. W naszym Klubie dzieci będą miały zapewnioną nie tylko troskliwą opiekę, ale również zyskają możliwość zabawy z rówieśnikami, nauczą się nowych piosenek i zabaw oraz zaskoczą swoich rodziców wspaniałymi pracami plastycznymi. Będziemy uczyć poprzez zabawę, czytać książeczki, malować, rysować, lepić i wyklejać. Przy sprzyjającej pogodzie większość dnia spędzimy na powietrzu, na naszym świetnie wyposażonym placu zabaw. W ramach edukacji ekologicznej dzieci będą samodzielnie sadzić i pielęgnować rośliny w klubowym ogródku.

Nasze zajęcia są również doskonałą propozycją dla dzieci, które rozpoczęcie edukacji przedszkolnej mają jeszcze przed sobą, a są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań, poznania nowych kolegów i przeżycia emocjonujących przygód. Zapraszamy również dzieci starsze, którym proponujemy sportowe zajęcia na ogrodzie, różnorodne zabawy z piłką, gumą do skakania, oraz zajęcia na sali dla nastolatków z piłkarzykami, bilardem, tenisem stołowym, rzutkami. Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Zapewniamy posiłki. Zajęcia organizowane są w godzinach 7.30 – 18.00, z możliwością wykupienia karnet na ½ dnia. KLUB latem będzie czynny od godziny 7.30. do godziny 19.00 Zapisy przyjmujemy do 15-go czerwca. Szczegóły odnośnie oferty w Klubie, na stronie internetowej www.klubdziecka.pl i pod numerem 609-806-484
autor/źródło: Hanna Kwaśniewska - Klub Dziecka w Piasecznie
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie