Artykuł partnerski23 stycznia 2020, 08:37,

Zakup dobrych mebli do restauracji

Zakup dobrych mebli do restauracji

Chociaż sklepów specjalizujących się w sprzedaży tradycyjnych mebli jest wiele, to jednocześnie trudno jest znaleźć porządne rozwiązania do restauracji lub innych lokali gastronomicznych.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

  1. Bogaty wybór mebli do restauracji
  2. Na co zwrócić uwagę urządzając kawiarnię?
  3. Wyposażenie dla lokali gastronomicznych w najlepszych cenach 

Zamiast więc tracić czas na szukanie odpowiedniej firmy, postaw na sprawdzonego dostawcę mebli. Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić kawiarnię, restaurację lub nawet hotel, tutaj zawsze znajdziesz wszystkie potrzebne rozwiązania.

Bogaty wybór mebli do restauracji

W ofercie firmy, która od wielu lat sprzedaje meble do restauracji, dostępne są zarówno starannie zaprojektowane modele, które sprawdzą się w luksusowych punktach, jak również popularne elementy wyposażenia, które są odpowiednie do kawiarni lub małego bistro. Ze względu na bogatą ofertę, która może utrudnić znalezienie idealnych mebli do restauracji, klienci mogą liczyć na wsparcie sprzedawcy. Podpowie on, które modele będą odpowiednie dla konkretnego typu działalności. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, abyś samodzielnie przejrzał dostępne modele, gdyż dzięki temu możesz znaleźć wiele ciekawych inspiracji. 

Na co zwrócić uwagę urządzając kawiarnię?

W zależności od tego, jaki lokal planujesz urządzić, potrzebne będą różne elementy wystroju oraz wyposażenia. Niektóre z nich są jednak wspólne dla wszystkich lokali gastronomicznych, czego najlepszym przykładem są blaty stołowe do restauracji. W końcu trudno wyobrazić sobie jakikolwiek punkt serwujący jedzenie lub napoje, w którym nie będzie wygodnego blatu. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach zapewnienie gościom odpowiedniego komfortu może przełożyć się na to, czy będą chcieli korzystać z twoich usług. W końcu praktycznie w każdej kategorii lokali (a więc kawiarni, barów, restauracji oraz bistro) jest na tyle duża konkurencja, że samo oferowanie najniższych cen może okazać się niewystarczające. Z dobrymi meblami masz więc dużo większe szanse na to, aby odnieść sukces. Tym samym często niedoceniane blaty stołowe odgrywają więc istotną rolę.

Wyposażenie dla lokali gastronomicznych w najlepszych cenach

Na szczęście różnego rodzaju blaty do restauracji oraz pozostałe wyposażenie zawsze znajdziesz na stronie dostawcy wspomnianego w kategorii meble do restauracji. Przy każdym z produktów dostępny jest szczegółowy opis i wysokiej jakości zdjęcia. Planując listę zakupów, koniecznie zwróć uwagę na wysokość i pozostałe wymiary danego mebla, aby wszystko odpowiednio pasowało do twojej restauracji.

autor/źródło: dominova.com.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski22 stycznia 2020, 09:29,

Konta oszczędnościowe - czy to dobry sposób na oszczędzanie?

Konta oszczędnościowe - czy to dobry sposób na oszczędzanie?

Konta oszczędnościowe są jednym z najpopularniejszych sposobów oszczędzania środków pieniężnych w Polsce. Z jednej strony gwarantują stały, bezpieczny zysk z odsetek, który jest przeważnie wyższy od tych, które oferują w dzisiejszych czasach lokaty. Jak wybrać najlepsze?

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Środkami z konta oszczędnościowego można dowolnie dysponować - nie ograniczają nas terminy zamrożenia pieniędzy i jesteśmy w stanie wypłacić je w miarę naglącej potrzeby. Nie istnieje też żadne ryzyko straty tych środków. Gromadzenie pieniędzy na funduszach inwestycyjnych może generować większe zyski, lecz każdorazowo ponosimy ryzyko straty nawet części środków, które wpłaciliśmy. W przypadku konta oszczędnościowego takie ryzyko nie istnieje. 

Więcej porad o kontach znajdziesz na: poradnik-finansowy.pl

Na co zwrócić uwagę wybierając konto oszczędnościowe?

Obecne oprocentowanie kont oszczędnościowych nie jest zachwycające. Banki jednak zachęcając klientów do korzystania ze swoich usług, proponują czasem bardzo atrakcyjne stawki oprocentowania kont oszczędnościowych. Należy jednak zwrócić uwagę na warunki, które należy spełnić, by oferowane oprocentowanie było w mocy. Najczęściej banki wprowadzają ograniczone czasowo oferty promocyjnego oprocentowania.

Konto Oszczędnościowe w takim wypadku będzie miało wysokie oprocentowanie tylko przez okres na przykład 3 miesięcy. Po tym okresie oprocentowanie wraca do standardowego, najczęściej dużo niższego. Drugim aspektem, na który warto zwrócić uwagę, jest limit kwoty. Banki wprowadzają atrakcyjne oprocentowanie dla kwot do na przykład 20 tysięcy złotych. Każda kwota powyżej ustalonego limitu będzie już oprocentowana na zwykłych zasadach. Ostatnią częstą sytuacją są oferty dla nowych klientów. Tylko osoby nieposiadające rachunku w danym banku mogą korzystać z atrakcyjnego oprocentowania. 

Jakie konto oszczędnościowe wybrać?

Obecnie najlepsze oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym oferuje Citi Handlowy. Bank ten oferuje aż 4% na swoim koncie. Jest to ograniczone kwotą do 10 tysięcy złotych a okres obowiązywania takiej stawki to 4 miesiące. Ponadto niezbędne jest dodatkowe założenie rachunku bankowe.

Z równie atrakcyjną ofertą wyszedł Getin Bank. Konto oszczędnościowe jest oprocentowane na 3.5%, jednak okres obowiązywania tej oferty to aż 12 miesięcy. W przypadku wspomnianego konta kwota zaliczana do oferty to maksymalnie 10 tysięcy złotych.

Dla klientów z większymi środkami finansowymi atrakcyjną ofertę przygotował T-Mobie Usługi Bankowe. Oprocentowanie wysokości 3% jest obowiązujące aż do kwoty 50 tysięcy złotych. Okres promocyjnego oprocentowania to 92 dni. 

Każda osoba chcąca ulokować pieniądze na koncie oszczędnościowym powinna na bieżąco obserwować promocje oferowane przez banki. Te często się zmieniają. Każdy klient szuka w koncie oszczędnościowym innych plusów - długiego okresu promocji, dużego limitu kwoty lub jak najwyższego oprocentowania. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, jednak istotne jest, by przy wyborze porównać oferty kilku banków. 

Może zainteresuje Cię także: https://mojegliwice.pl/is,konto-oszczednosciowe---na-co-nalezy-zwrocic-uwage,270925,827315.html

autor/źródło: poradnik-finansowy.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie