Informacje17 listopada 2017, 16:00,

Zakochany kundel - Klub Filmowy Dla Dzieci Nowa Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 listopada 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy do Klubu Filmowego Dla Dzieci w Nowej Iwicznej na film Zakochany Kundel. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25 c. Zapraszamy dzieci na bajkę do klubu filmowego w Nowej Iwicznej.

ZAKOCHANY KUNDEL - KLUB FILMOWY DLA DZIECI NOWA IWICZNA

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

ZAKOCHANY KUNDEL - Lady, urocza i dobrze sytuowana cocker-spanielka, spotyka Trampa, bezpańskiego kundla. Tramp jest powszechnie znany i szanowany za swą pomysłowość i odwagę, ale z początku nie wpada w oko dumnej suczce. Jednak udaje się mu zyskać serce Lady dzięki romantycznym kolacjom na tyłach włoskiej knajpki i wspólnym ucieczkom przed hyclem. Wszystko układa się dobrze dopóki Lady nie zostaje w końcu złapana przez hycla...

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 listopada 2017, 12:30,

Sztuka Indiańska warsztaty z Justyną Styszyńską w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 listopada 2017 roku w godzinach 13:30-15:00 Centrum Kultury w Piasecznie oraz Wydawnictwo Widnokrąg zapraszają na kiermasz książek Justyny Styszyńskiej i warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat SZTUKA INDIAŃSKA z Justyną Styszyńską wokół książki Idol. Frida Kahlo. Na warsztatach poznamy życie i twórczość Fridy Kahlo. Dowiemy się, gdzie leży Meksyk i odkryjemy historie i symbolikę sztuki prekolumbijskiej, która tak kochała Frida, a także stworzymy własne naczynie wzorowane na sztuce ludowej Meksyku.

SZTUKA INDIAŃSKA WARSZTATY Z JUSTYNĄ STYSZYŃSKĄ W PIASECZNIE

Zapisy na warsztaty: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/4798 Cena: 10 zł. Kiermasz wstęp wolny. Miejsce: Przystanek Kultura Plac Piłsudskiego 9, Piaseczno.

SZTUKA INDIAŃSKA WARSZTATY Z JUSTYNĄ STYSZYŃSKĄ W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie