Informacje20 stycznia 2018, 12:00,

Zakochany bałwanek - rodzinne spotkania z teatrzykiem w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Handlowe Auchan Piaseczno wznawia lubiany przez dzieci i dorosłych cykl „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Już 20 stycznia widzowie będą mogli poznać historię bałwanka, który zakochał się w … piecyku. Wstęp wolny!

ZAKOCHANY BAŁWANEK - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W PIASECZNIE

Jaki los czeka śniegowego bałwanka, który zakochał się bez pamięci w ciepłym piecyku? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w sobotę 20 stycznia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Podczas spotkania teatralnego mali widzowie poznają piękną teatralną opowieść stworzoną na podstawie jednej z baśni Hansa Christiana Andersena. Barwna scenografia i niezwykli bohaterowie z pewnością zapewnią uczestnikom wiele dobrej zabawy.

ZAKOCHANY BAŁWANEK - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W PIASECZNIE

Spektakl pt. „Zakochany bałwanek” rozpocznie tegoroczny cykl „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W każdą trzecią sobotę miesiąca najmłodsi i ich rodzice będą mogli zasiąść przed teatralną sceną i obejrzeć przedstawienia łączące dobrą zabawę z treściami edukacyjnymi. Kolejne spotkanie teatralne odbędzie się już 17 lutego.

Teatrzyk pt. „Zakochany bałwanek” odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018 r. w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Klaudia Cena

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 stycznia 2018, 09:00,

Warsztaty wykonywania zakładek w Bibliotece Publicznej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 stycznia 2018 roku o godz. 10.00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Piasecznie odbędą się warsztaty wykonywania zakładek dla dzieci od 5 do 12 lat. Podczas warsztatów, będzie można wykonać zakładki do książek z różnego rodzaju materiałów, takich jak np. patyczyki, przezroczyste folie, wstążki. Zapisy pod numerem telefonu 22 756-79-11, bądź e-mailem: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu

WARSZTATY ROBIENIA ZAKŁADEK W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PIASECZNIE

Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piaseczie, ul. Chyliczkowska 12. Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie