Informacje23 lutego 2009, 00:00,

Zakochaj się w tańcu i tańcz w Let's Dance Studio Piaseczno

Let's Dance Studio powstało, abyś i Ty pokochał taniec. Nowe studio tańca w Piasecznie to miejsce, w którym każdy może nauczyć się tańczyć bez względu na wiek czy zdolności. Instruktorami są młodzi ludzie od lat związani z tańcem, dla których stanowi on wspaniałą formę rekreacji i odpoczynku, a przede wszystkim jest ich życiem i wykonywanym zawodem. Nasi instruktorzy to dyplomowani tancerze szkolący się w kraju i za granicą pod kierunkiem wspaniałych choreografów. Wieloletnia praktyka rozwinęła w nich zdolność umiejętnego przekazywania wiedzy.

LET'S DANCE STUDIO PIASECZNO

Celem organizowanych przez nas zajęć jest rozwijanie umiejętności, pasji, kreatywności oraz aktywnej formy odstresowania i wyzbycia się negatywnych emocji. Zajęcia w Let's Dance Studio to wspaniały sposób na poznanie lub zgłębianie tajników tańca, aktywny wypoczynek, kontakt z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania. Proponowane przez nas zajęcia przeznaczone są zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Let's Dance Studio w Piasecznie     Let's Dance Studio w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia studia tańca Let's Dance Studio

Na zajęciach w Let's Dance Studio, w przyjaznej atmosferze poznacie rozmaite style, techniki taneczne i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Małe baletnice (4-6 lat) zapraszamy na sobotnie spotkanie z Mini Baletem, a starsze dzieci (6-14lat) na Kids Dance, Pop Dance i Taniec Towarzyski. Dla wszystkich podążających za najnowszymi trendami stworzyliśmy bogata ofertę obejmującą rozmaite style: Hip Hop, New Style, MTV Dance, Funky Hip Hop, Taniec Nowoczesny. Osoby, które chciałyby poznać magię tańca jazzowego w jego rozmaitych odsłonach (Lyrical Jazz, Broadway Jazz, Jazz Dance) zapraszamy na zajęcia, które dadzą Wam możliwość wyrażania emocji w tańcu.

LET'S DANCE STUDIO PIASECZNO

Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla Pań, które chcą aktywnie i miło spędzić czas. Zainteresowane Panie zapraszamy na Ladies Styling, Stretching, Dance Aerobic. Nie zapomnieliśmy również o przyszłych nowożeńcach, którym proponujemy lekcje prywatne - najlepszą i najszybszą formę nauki tańca. Dla Was przygotujemy pierwszy taniec, który na zawsze pozostanie w pamięci Waszej i zgromadzonych gości. Zapraszamy do wspólnej tanecznej przygody dzieci, młodzież i dorosłych. LET'S DANCE

Let's Dance Studio

ul. Dworcowa 34 (II piętro)
05-500 Piaseczno
tel.: 502 762 800 lub 798 943 302
poniedziałek-piątek: 16:00-20:00
sobota: 11:00-15:00
e-mail: studio.letsdance@gmail.com
strona: www.letsdancestudio.pl
autor/źródło: Maciej Koźlakiewicz - Let's Dance Studio Piaseczno www.letsdancestudio.pl
Tematy:Piaseczno

Informacje16 lutego 2009, 00:00,

TRAMWAJ DO PIASECZNA - BEZ SZANS, BEZ SENSU

Na łamach Gazety Wyborczej Stołecznej pojawił się artykuł autorstwa Jarosława Osowskiego, na temat tramwaju do Piaseczna, który ostatnio pojawił się na liście warszawskich inwestycji w systemie partnerstwa prywatno-państwowego. Kilka inwestycji, które samorząd Warszawy chciałby realizować do spółki z prywatnym kapitałem, budzi duże zdziwienie. Największe kuriozum to ośmiokilometrowa linia tramwajowa do Piaseczna za 450 mln zł. Nie figuruje w żadnym planie zagospodarowania, nie uwzględnia jej projekt południowej obwodnicy Warszawy, której budowa właśnie zaczyna się w tym rejonie. Aby położyć tory, trzeba by przebudowywać kilka wiaduktów przecinających Puławską. Planowana wcześniej zajezdnia dla tramwajów już nie powstanie, bo półtora roku temu rząd przekazał jej teren zakonom bonifratrów i dominikanów, a te szybko sprzedały ją z trzykrotnym przebiciem pod centrum handlowe. W dodatku linia miałaby się kończyć tuż przed wjazdem do Piaseczna na wysokości ul. Okulickiego.

TRAMWAJ DO PIASECZNA - BEZ SZANS, BEZ SENSU

Humbug, jakich mało. Są jednak urzędnicy, którzy mają do niego dziwną słabość. W sierpniu 2005 r. opisywaliśmy, jak szef miejskiego biura komunikacji Stanisław Szweycer odważył się nawet zablokować poszerzanie Puławskiej na wysokości piaseczyńskiego hipermarketu Auchan, żeby na siłę wepchnąć tam tory tramwajowe. Sprawa oparła się o wojewodę. Jezdnię w końcu poszerzono, mimo to linia wraca jak bumerang. Dlatego że renomowana firma PricewaterhouseCoopers przygotowała już dla niej kilka analiz. W takim jeżdżeniu palcem po mapie jesteśmy mistrzami świata. Gorzej z budowaniem. Od kilku lat jakoś nie może się zacząć wytyczanie 1,5 km torów kolejowych przez odludne tereny do lotniska na Okęciu, a ma się udać budowa linii tramwajowej, na którą nie ma miejsca wzdłuż gęsto zabudowanej Puławskiej? Dlaczego właściwie Warszawa ma fundować tramwaj Piasecznu? Jeśli ratusz chce poprawić komunikację warszawskim osiedlom w Pyrach czy Dąbrówce, o wiele tańszym kosztem można wytyczyć na Puławskiej buspas. Pieniędzy wystarczy jeszcze na udrożnienie linii kolejowej, którą już ma Piaseczno. Są też znacznie bardziej zaludnione rejony Warszawy, którym już dziś przydałyby się linie tramwajowe budowane w systemie PPP. ¬ródło informacji oraz cały artykuł do przeczytania na: miasta.gazeta.pl/warszawa
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno