Informacje5 lipca 2016, 10:30,

Zakątek Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W trakcie wakacji Centrum Kultury w Piasecznie przygotowało dla najmłodszych spotkania z bajką, przedstawieniem, książką lub animacją! Gościć będą u nas wspaniali artyści , którzy od wielu lat pracują z dziećmi. 5 lipca 2016 roku o godz. 10.30 zapraszamy na dziedziniec Przystanku Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie.

ZAKĄTEK KULTURY W PIASECZNIE

Centrum Kultury wraz z Biblioteką Publiczną pragną zaprosić wszystkie maluchy na słuchanie czytanych bajek, oraz zabawy z zagadkami literackimi. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: w przypadku deszczu impreza będzie się odbywała w sali widowiskowej. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób proszone są o rezerwację. Kontakt: tel. 519 388 690 lub mail katarzyna.resiak@kulturalni.pl Odwiedź Zakątek Kultury w Piasecznie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 lipca 2016, 19:30,

Salvator Elvis i Posledne Decembrove Dni - Rynek Muzyczny Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 lipca 2016 roku w godzinach 19:30 - 21:20 zapraszamy na koncert w ramach akcji Rynek Muzyczny, podczas której wystąpią zespoły: Salvator Elvis, Posledne Decembrove Dni. Miejsce: Rynek Miejski, Pl. Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp wolny.

SALVATOR ELVIS I POSLEDNE DECEMBROVE DNI - RYNEK MUZYCZNY PIASECZNO

Od maja do sierpnia, w piątkowe wieczory, zapraszamy na koncerty w ramach cyklu Rynek Muzyczny. Na scenie plenerowej Centrum Kultury w Piasecznie wystąpią grupy folkowe, jazzowe, bluesowe, popowe, rockowe, oraz te, grające piosenkę literacką.Posledne Decembrove Dni - słowacki zespół istniejący od 2008 roku, najpierw jako kwartet, od 2012 grają w trio. Swoją muzykę określają jako "garage love songs", czyli piosenki o miłości o brzmieniu garażowym.Salvator Elvis - piaseczyński, łączący różne style w dynamicznym tyglu i sięgając po najnowsze brzmienia prosto z zachodu, ale nie wymagające wielkiego zachodu, przebojowy i liryczny. Naturalnie niemuzykalny i z za długa nazwą. Wysmażyli kiedyś płytę pełną odjazdowych dźwięków, szykują nową.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie