Informacje5 września 2015, 10:00,

Zajęcia z samoobrony dla kobiet i wspólne zabawy sportowe taty z dzieckiem na macie - UKS Szogun

UKS Szogun zaprasza do zapisywania się na zajęcia z samoobrony dla kobiet i wspólnych zabaw sportowych taty z dzieckiem na macie. Zajęcia z samoobrony, które rozpoczynają się 5 września, skierowane są do kobiet, które nie chcą czuć się bezradne z sytuacjach agresji i niebezpieczeństwa. Miejscem ćwiczeń, uzupełnionych o te mające wspomóc kręgosłup, jest hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Świętojańskiej 18 w Piasecznie.

ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY DLA KOBIET I WSPÓLNE ZABAWY SPORTOWE TATY Z DZIECKIEM NA MACIE - UKS SZOGUN

"Razem z tatą na macie" to nowa propozycja klubu Szogun, która propaguje wspólne zabawy sportowe ojców z synami. W soboty o godz. 10.00 na sali w Szkole Podstawowej przy ul. Świętojańskiej tatusiowie ze swoimi pociechami mogą skorzystać z form zabawowych judo oraz gier i zabaw sportowych. Bliższe informacje i zapisy: tel. 605 36 38 79, mail: rrjaniszewski@gmail.com

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=11399
Informacje5 września 2015, 10:00,

Odjazdowe czytanie - Piaseczno czyta i nagrywa audiobook Lalki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza wszystkich 5 września 2015 roku do udziału w akcji Odjazdowe Czytanie. Start o godzinie 10.00 spod Biblioteki przy ulicy Kościuszki 49. Trasa rajdu zostanie przeprowadzona przez Zimne Doły i Ośrodek Wisła, metą rajdu jest Biblioteka Publiczna w Zalesiu Górnym.

Odjazdowe czytanie - Piaseczno czyta i nagrywa audiobook Lalki

„Odjazdowe Czytanie” to połączenie rajdu rowerowego z ogólnopolską akcją „Narodowe Czytanie”, która w Polsce jest organizowana już czwarty raz. Do tej pory można było usłyszeć "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, dzieła Aleksandra Fredry, „Trylogię” Henryka Sienkiewicza. W tym roku będziemy mieli okazję usłyszeć fragmenty „Lalki” Bolesława Prusa.

Zaproszeni przez nas goście honorowi odczytają fragmenty „Lalki”, które będą przeplatane fragmentami adaptacji lektury w reżyserii Ryszarda Bera. Potem uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie ze znajomości „Lalki”. Zapisy do 2 września 2015 w Oddziale dla dzieci i młodzieży lub w Oddziale dla dorosłych Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno mieszczącej się przy ulicy Kościuszki 49 bądź pod numerem telefonu: 22 735 11 37.

Odjazdowe czytanie - Piaseczno czyta i nagrywa audiobook Lalki

Nagraj audiobook Lalki. W związku z nadchodzącym wydarzeniem - Narodowym Czytaniem Lalki Bolesława Prusa – Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza wszystkich do wspólnego nagrywania audiobooka! Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: dzieci@biblioteka-piaseczno.pl. Zapisy możliwe również w budynku Biblioteki Publicznej przy ul Kościuszki 49.

Każdy z uczestników dostanie po jednym fragmencie Lalki do nagrania. - Planowane jest, aby jedna osoba nagrała jeden pełny rozdział, ale może też być jeden nagrany przez dwie osoby, zwłaszcza jeśli są dialogi. Nagrać wystarczy się na zwykłym dyktafonie czy to w telefonie, czy innym sprzęcie, który to umożliwia i przesłać na adres mailowy, oczywiście po wcześniejszym wpisaniu się na listę - tłumaczy Anna Wojtyńska z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno. Finalny audiobook zostanie udostępniony dla wszystkich za darmo na platformie Audiostarter.com, a w opisie książki będą wymienione nazwiska wszystkich, którzy wzięli udział w nagraniach. Także nie czekajcie i zgłaszajcie się już dziś! Liczba miejsc ograniczona

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11400