Informacje25 kwietnia 2009, 00:00,

Zajęcia sportowo - rekreacyjne na terenie Zimnych Dołów

Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe KONDYCJA zaprasza zainteresowanych aktywną forma spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, na udział w zajęciach sportowo rekreacyjnych pod fachowym okiem prowadzących instruktorów sportu. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o godzinie 12:00. Miejsce spotkań to parking leśny na Zimnych Dołach (Zalesie Górne, tereny Chojnowskiego Parku Krajobrazowego). Organizatorzy ścieżki rekreacyjnej ABC KONDYCJA, gwarantują dobrą zabawę i fachową opiekę. Nie trać czasu i przyjdź w najbliższą sobotę na zajęcia!

Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe KONDYCJA

ul. Leśna 1, żabieniec
e-mail: biuro@abckondycja.pl
strona: www.abckondycja.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 kwietnia 2009, 00:00,

TEATR TAńCA SZANSA zaprasza na spektakl ZAZDROŚć

Teatr Tańca Szansa serdecznie zaprasza na premierę spektaklu na motywach tanga pod tytułem: Zazdrość, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 kwietnia 2009 roku o godzinie 17:00. Przedstawienie odbędzie się w domu parafialnym przy kościele św. Anny, przy pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Wystąpią artyści Teatru Tańca Szansa, Zespołu Styl oraz Studia Scena. Reżyserem i choreografem spektaklu jest Andrzej Gołębiewski.

TEATR TAńCA SZANSA zaprasza na spektakl ZAZDROŚć

Spektakl Zazdrość, wystawiony jest w ramach: Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009, którego organizatorami są Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Starosta Piaseczyński Jan Adam Dąbek. Patronat honorowy objął ks. kanonik Dariusz Gas, proboszcz parafii św. Anny w Piasecznie. Parafia jest sponsorem generalnym przedstawienia. Impreza odbędzie się także dzięki wsparciu Mateo.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno