Informacje18 czerwca 2013, 00:00,

Zajęcia poetycko - plastyczne dla dzieci

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piasecznie oddział dla dzieci zaprasza najmłodszych na zajęcia plastyczno - poetyckie, które poprowadzi Sylwia Zabor-żakowska z pracowni Rzeżucha. Zajęcia odbędą się 21 czerwca 2013 roku o godz.10.00 w bibliotece, przy ul. Szkolnej 9 w Piasecznie. Zapraszamy na zajęcia poetycko-plastyczne dla dzieci.

Zajęcia poetycko - plastyczne dla dzieci
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 czerwca 2013, 00:00,

Wakacyjna Świetlica dla dzieci w Piasecznie

Stowarzyszenie Chyliczanka w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 20 E (Park Chyliczkowski - Pałacyk) od połowy lipca organizuje Wakacyjną Świetlicę dla dzieci. Koszt pobytu dziennego to 10 zł. W cenie śniadanie i obiad. Dla dzieci organizatorzy przewidzieli wycieczki plenerowe, gry, zabawy, warsztaty animacji rysunku, warsztaty plastyczne, kulinarne oraz wiele innych ciekawych zajęć. Informacje dotyczące świetlicy dostępne są pod numerem telefonu 666 101 578. Serdecznie zapraszam do wakacyjnej świetlicy w Piasecznie.

WAKACYJNA ŚWIETLICA DLA DZIECI W PIASECZNIE
autor/źródło: Grażyna Dębska - kierownik świetlicy oraz warsztatów terapeutycznych