Informacje10 grudnia 2016, 09:00,

Zajęcia Nordic Walking w Mysiadle i Magdalence 2016

Zapraszamy na kolejne spotkania z Nordic Walking w Mysiadle i Magdalence. Udział bezpłatny, bez ograniczeń wiekowych, bez względu na płeć! Potrzebujesz tylko czasu i ochoty! Weź ze sobą przyjaciela! Jeśli nie masz kijów - pożyczymy! Start w sobotę o 9.00! Szczegóły na poniższym plakacie:

ZAJĘCIA NORDIC WALKING W MYSIADLE I MAGDALENCE 2016

Z przyjemnością informujemy, że w naszej gminie wystartowały bezpłatne zajęcia z nordic walkingu. Nordic walking jest połączeniem marszu fitness z techniką odpychania się od podłoża za pomocą specjalnie zaprojektowanych kijków, których umiejętne używanie angażuje górną połowę naszego tułowia podczas energicznego spaceru. Uprawiany jest na świeżym powietrzu, w kontakcie z naturą, przez cały rok i w dowolnym terenie, co czyni go idealnym treningiem prozdrowotnym dla każdego, bez względu na wiek, płeć i możliwości kondycyjne. Treningi w grupie dodają motywacji i umożliwiają nawiązywanie kontaktów towarzyskich. Dobrze jest rozpocząć uprawianie nordic walking pod okiem instruktora, który nauczy prawidłowej techniki marszu i pomoże dobrać odpowiednie kije. Zajęcia u nas prowadzi bardzo lubiana przez uczestników Pani Gabriela Helak. Spotykamy się w każdą sobotę o 9 rano na przemiennie w Mysiadle i Magdalence. W Mysiadle miejsce zbiórki jest siłownia zewnętrzna przy stawie na ulicy Osiedlowej. Natomiast w malowniczej Magdalence plac zabaw przy ulicy Brzozowej. Brak kijków nie jest przeszkodą do udziału w zajęciach, prosimy tylko o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Panią Gabrielą. Serdecznie zapraszamy do spróbowania.

Polecane dla Ciebie

Informacje1 grudnia 2016, 21:18,