Informacje1 czerwca 2019, 07:00,

Zajęcia Nordic Walking dla osób 50+ w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 czerwca 2019 roku o godz. 9.00 odbędą się zajęcia z Nordic Walking dla osób 50+. Zajęcia są bezpłatne. Istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z kijów po uprzedniej rezerwacji pod nr 605-645-150. Projekt finansowany przez Gminę Piaseczno, realizowany przez Fundację Żyj Aktywnie po 50-tce. Miejsce spotkania: pl. Piłsudskiego w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy.

Zajęcia Nordic Walking dla osób 50+ w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 czerwca 2019, 08:00,

Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 i 2 czerwca 2019 roku zapraszamy na Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową. Serdecznie zapraszamy.

Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową

1 czerwca (sobota) – Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową
Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 10.00, powrót ok. godz. 14.00. Przejazd na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. Podczas pikniku na polanie w Runowie (2,5 h) przygotowujemy ognisko i animacje dla dzieci. Na miejscu udostępniamy piłki i zestawy do badmintona. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, liczne atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą, drezyną ręczną i bryczką konną.

1 czerwca (sobota) – Dzień Dziecka z WLT
Pociąg Warszawskich Linii Turystycznych prowadzony przez Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej wraz z Zarządem Transportu Miejskiego. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 14.20, powrót ok. godz. 18.00. Dla chętnych dojazd zabytkową linią autobusową “51” (szczegóły na stronie głównej w zakładce WLT). Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (2,5 h) ognisko. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

2 czerwca (niedziela) – Dzień Dziecka z Kolejką Wąskotorową
Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 11.00, powrót ok. godz. 14.00. Przejazd na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Piknik i ognisko na polanie w Runowie (ok. 2,5 godz.). Zapewniamy (za dodatkową odpłatnością): catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną.

Zakup biletów na stronie: www.bilety.kolejka-piaseczno.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie