Informacje24 września 2007, 00:00,

Zajęcia muzyczne dla dzieci w CRD Koala Piaseczno

Akademia Mądrego Maluszka zaprasza do Centrum Rozwoju Dziecka Koala, w każdy poniedziałek przed południem Mamusie z Paluszkami lub, jak kto woli Maluszki w towarzystwie Osoby Dorosłej na Zajęcia Ogólnorozwojowe przy Muzyce Klasycznej. Ogólnorozwojowe Zajęcia z Muzyką Klasyczną rozpoczynają się od 1 października 2007.

Ogólnorozwojowe Zajęcia z  Muzyką Klasyczną dla dzieci w CRD Koala Piaseczno

Zapisy przyjmowane są do dwóch grup: Mądre Bobasy (od 0 do 1,5 roku), oraz Mądre Brzdące (1,5 roku do 3 lat). Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach muzycznych proszone są o zgłaszanie udziału mailem kontakt@amm.edu.pl lub telefonicznie: 0664720962. Zajęcia trwają 60 minut, odbywać się będą 1x w tygodniu, w grupach 8-12 Maluszków. Koszt jednego zajęcia około 30 złotych za Maluszka wraz z osobą towarzyszącą.

Informację o zajęciach muzycznych otrzymaliśmy od Anny Malec z Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje24 września 2007, 00:00,

Leśny Festyn Powitanie Jesieni na Zimnych Dołach

Nadleśniczy Nadleśnictwa Chojnów oraz Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zapraszają na leśny festyn: Powitanie Jesieni na Zimnych Dołach, które odbędzie się w najbliższą sobotę tj.: 29 września 2007 roku, od godziny 12:00. Informacja o leśnym festynie i plakat, pochodzi z oficjalnej strony Gminy Piaseczno www.piaseczno.eu. Serdecznie zapraszamy na Powitanie Jesieni na Zimnych Dołach.

Leśny Festyn Powitanie Jesieni na Zimnych Dołach

Powitanie Jesieni na Zimnych Dołach program leśnego festynu:
- Zakończenie gminnej edycji Sprzątanie Świata.
- Stoiska produktów ekologicznych.
- Akcja - drzewko na baterie.
- Ognisko oraz muzyka na żywo.
- Konkursy przyrodnicze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno