Informacje22 lutego 2016, 08:00,

Zajęcia fotograficzne dla początkujących i zaawansowanych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


ZDJĘCIE powstaje w głowie fotografa, a nie w aparacie. Umiejętność postrzegania przedmiotów, ludzi, inteligentne wykorzystanie światła, dobór obiektywu, poprawność kadru i ekspozycji, ale przede wszystkim wyobraźnia i kreatywność decydują o wartości zdjęcia. Nieważne więc, jaki masz aparat – może być prosta cyfrówka lub stary analog – ważne, co potrafisz z nim zrobić!

ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

Chcesz zacząć swoją przygodę z fotografią, a może udoskonalić swoje umiejętności? Te zajęcia są dla Ciebie! Uczestnicy warsztatów dostaną wskazówki jak tworzyć nowoczesne niebanalne obrazy. Zajęcia obejmują także pracę w ciemni fotograficznej, studio oraz komputerowej pracowni graficznej.

Warsztaty prowadzi Paweł Tabor - absolwent Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie na kierunku fotografia artystyczna. Koordynator projektu Ja w twoim obiektywie (www.jawtwoimobiektywie.pl), współtwórca projektu Tak było w Górze Kalwarii (www.takbylowgk.pl). Grupa początkowa: wtorki i czwartki, godz. 17.00

Grupa zaawansowana: wtorki i czwartki, godz. 15.30
Koszt: 30 zł/msc
Paweł Tabor:
p.tabor@kulturagk.pl
tel. 501 123 086

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 lutego 2016, 17:00,

Koncert kubański w wykonaniu Reya Ceballo i Tradicuba w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lutego 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy na gorący koncert pt. Muzyczne opowieści o Kubie w wykonaniu Reya Ceballo i Tradicuba. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Zapraszamy na koncert kubański do Starej Iwicznej.

KONCERT KUBAŃSKI W WYKONANIU REYA CEBALLO I TRADICUBA W STAREJ IWICZNEJ

To już ponad 15 lat jak Rey Ceballo jest w Polsce i z pełnym zaangażowaniem tworzy muzykę latynoską! W sumie stworzył kilka projektów począwszy od znakomitej orkiestry Calle Sol(Ulica Słońca) , po jedyny w Polsce i Europie musical "Conoce mi Cuba"- "Poznaj moją Kubę" aż po kolejną tym razem w 98% kubańską orkiestrę Tripulacion Cubana dzięki której możecie usłyszec największe latynoskie przeboje w nowych aranżacjach. W dniu 21.02 zagramy w składzie 6 osobowym Tradicuba i opowiemy słowami i muzyką o najróżniejszych gatunkach muzycznych słonecznych Karaibów. Serdecznie zapraszamy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie