Informacje19 lipca 2015, 10:00,

Zagroda Ojrzanów - wycieczka Chodź na rower po powiecie piaseczyńskim

W najbliższą niedzielę, 19 lipca 2015 roku zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do wspólnego rowerowania. Chodź na rower – po powiecie to nowy cykl wycieczek rowerowych z przewodnikiem, w którym każdy niezależnie od posiadanego roweru, czy też kondycji fizycznej może wziąć udział. Akcja jest bezpłatna. Dla rowerzystów czekają 3 zróżnicowane tematycznie i dystansowo trasy, po najciekawszych zakątkach Powiatu Piaseczyńskiego. Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników m.in.: losowanie nagród sportowych, kamizelki odblaskowe oraz ubezpieczenie na czas trwania wycieczki, sponsorowane przez Aviva Sp. z o.o.

Zagroda Ojrzanów - wycieczka Chodź na rower po powiecie piaseczyńskim

Śladem poprzednich edycji akcji „Chodź na rower”, w trakcie wycieczki odbędzie się godzinna przerwa na ognisko integracyjne. W tę niedzielę, rowerzystów gościć będzie Zagroda Ojrzanów www.zagroda.ojrzanow.com – magiczne miejsce niedaleko Tarczyna. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: sprawnego roweru, dętki na zmianę lub łatek, kasku ,dobrego humoru, przyjaciół, rodziny, oraz coś dobrego na ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). Osoby chętne do ubezpieczenia proszone są o przygotowanie danych personalnych (pesel, adres zamieszkania). Tempo wycieczek rekreacyjne  Akcja dofinansowywana jest przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej akcji: www.chodz-na-rower.blogspot.com

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8562&start=45
Informacje19 lipca 2015, 13:00,

Piknik Rodzinny BGŻ BNP w Piasecznie

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza na Piknik Rodzinny na rynku w Piasecznie w dniu 19 lipca 2015 r. W trakcie imprezy odbędą się liczne konkursy i zabawy o tematyce filmowej. Największym wyzwaniem będzie quiz wiedzy filmowej w którym najmłodsi będą tropić bajkowe postaci i zabawią się w magiczne kalambury. Nie lada wyzwanie czeka na uczestników „Filmowego podróżowania”. Najodważniejsze z rodzin udowodnią, że pakowanie wakacyjnego plecaka zajmuje im nie dłużej, niż wysłanie smsa. Będzie możliwość ścigania się w układaniu bajkowych kloców na czas i wzięcia udziału w konkursie sprawdzającym dykcję.

Piknik Rodzinny BGŻ BNP w Piasecznie

Dodatkową atrakcją Pikniku Rodzinnego jest pokaz magicznych sztuczek. Za pomocą pięciu zmysłów potrafię wykreować złudzenie, że posiadamy też szósty – obiecuje Radek Hoffman, iluzjonista, który wiedzę oraz pasję wykorzystał do powołania pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji. Dzień pełen wrażeń zakończą pokazy filmowe: „Pingwiny z Madagaskaru” dla dzieci oraz „Skyfall” dla miłośników słynnego agenta 007. Akcja eventów o tematyce filmowej zaplanowana została na terenie całego kraju od 3 lipca do 30 sierpnia i stanowić będzie jedno z największych w Polsce Road Show w okresie letnim.

Program Pikniku Rodzinnego:
• godz. 13:00 - start eventu
• godz. 13:05 - powitanie uczestników i zaproszenie do zaplanowanych atrakcji
• godz. 13:10 - uroczyste otwarcie strefy z atrakcjami
• godz. 13:20-konkurs 1 Nagrody: 5 nagród (śniadaniówka, torba, bańki, 2 x opaska sylikonowa)
• godz. 13:40 - relacja ze stref z atrakcjami - komentarz live prowadzącego
• godz. 14:00 - konkurs 2 Nagrody: 5 nagród (kubek, torba, bańki, 2 x opaska sylikonowa)
• godz. 14:20 - relacja ze stref z atrakcjami - komentarz live prowadzącego
• godz. 14:40-konkurs 3 Nagrody: 5 nagród (śniadaniówka, torba, bańki, 2 x opaska sylikonowa)
• godz. 15:00 - relacja ze stref z atrakcjami - komentarz live prowadzącego
• godz. 15:20 - pokaz magicznych sztuczek
• godz. 16:00 - konkurs 4 Nagrody: 5 nagród (kubek, torba, bańki, 2 x opaska sylikonowa)
• godz. 16:20 - relacja ze stref z atrakcjami - komentarz live prowadzącego
• godz. 16:40-konkurs 5 Nagrody: 5 nagród (śniadaniówka, torba, bańki, 2 x opaska sylikonowa)
• godz. 17:00 - przerwa techniczna – przygotowanie strefy na seanse filmowe

Seanse filmowe:
• godz. 18:00 – I seans filmowy – Pingwiny z Madagaskaru
• godz. 20.00 – II seans filmowy - Skyfall
• godz. 22.00 – zakończenie projekcji.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019