Informacje30 października 2014, 08:19,

Zagraj w lotto przez internet i zgarnij miliony!

Ciężko wyobrazić sobie osobę, która chociaż raz w życiu nie słyszała o różnego rodzaju loteriach i choć raz nie próbowałaby czegoś wygrać. Prawie każdy z nas, choć raz widział reklamę polskiej loterii Lotto jednak mało z Polaków wie, że dzięki postępowi technologicznemu, każdy ma szansę na zgarnięcie kumulacji wielu z zagranicznych loterii.

shutterstock_85883017.jpg

Dzięki platformie do gier lotto online theLotter, wszyscy miłośnicy gier liczbowych posiadają natychmiastowy dostęp do ponad 45 największych międzynarodowych loterii. Bez względu na szerokość geograficzną, na której się znajdujesz, masz teraz szansę na grę na loteriach, które oferują kumulacje kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset razy większe, od polskiego Dużego Lotka. Fani loterii mogą grać w największe europejskie oraz amerykańskie loterie. Dostępne są również gry liczbowe z Australii czy Afryki – każdy gracz, bez względu na swoje preferencje, może znaleźć coś dla siebie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Gra na platformie theLotter jest dziecinnie prosta – wystarczy utworzyć konto bądź zarejestrować się za pośrednictwem Facebook’a, a następnie zadecydować o loterii, w którą chce się zagrać. Na stronie znaleźć można gry, które oferują największe kumulacje na świecie takie jak Mega Millions, Powerball USA, EuroMillions oraz wiele innych.

Ostatnia ogromna kumulacja loterii EuroMillions, która została rozbita 24 października, wyniosła aż 190 milionów euro, czyli ponad 802 miliony złotych!  Anonimowy gracz z Portugalii rozbił największą z możliwych kumulacji tej loterii i zgarnął największą nagrodę w Europie w 2014 roku. Kto nie chciałby wygrać takich pieniędzy?

Ogromnie pieniądze są w zasięgu ręki wszystkich fanów lotto. Z zacisza własnego domu zawalczyć można o jedną z największych puli nagród na świecie – nie trzeba stać już w kolejkach do kolektur, ani jechać za granicę w celu zdobycia kuponu lotto. Zakupione przez internet kupony są zdobywane przez nasze lokalne biura, a następnie skanowane na prywatne konto gracza na stronie. Przed każdym losowaniem użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojego kuponu. O wygranych informowany jest on automatycznie, a wszystkie środki, bez pobierania żadnej prowizji, przelewane są na jego prywatne konto.

Na co jeszcze czekasz? Wielka wygrana może być Twoja, nie zwlekaj i zdobądź kupon na losowanie lotto online już teraz!

Tematy:

Informacje30 października 2014, 20:26,

Utrudnienia w ruchu na ul. Grójeckiej w Tarczynie

Zarząd Dróg Powiatowych w Piasecznie informuje, że od dnia 3.11.2014 r. rozpoczną się roboty remontowe na moście w ciągu drogi powiatowej nr 2855W w Tarczynie - ul. Grójecka. Planowane zakończenie robót: 15.12.2014 r.