Informacje17 maja 2011, 00:00,

Zagłosuj na projekt medalu olimpijskiego z Zalesia Górnego

Nazywam się Grzegorz Ebert, mieszkam w Zalesiu Górnym i chodzę do 2 klasy gimnazjum nr.44 przy ul. Smolnej w Warszawie. Nigdy nie sądziłem, że mam zdolności plastyczne choć zawsze miałem do czynienia ze sztuką. Mój tata i starsi bracia zajmują się projektowaniem (grafika, malarstwo, biżuteria). Byłem bardzo zaskoczony, gdy mój projekt został przez szkołę zgłoszony do konkursu MEDAL DESIGN COMPETITION i szybko ze 168 pozycji wzbił się na 35, a teraz jest już na 19 miejscu. O dziwo, mam duże szanse na przejście do finału, być może jako jedyny z 4 Polaków biorących udział.

GRZEGORZ EBERT

Spośród 10 projektów, wytypowanych przez internautów, komisja wybierze najlepszy, który posłuży za wzór do prawdziwego medalu Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Innsbrucku w 2012 r. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest wyjazd na igrzyska do Innsbrucka i radość, że medale z tym projektem będą dostawać olimpijczycy. Gdy ktoś pyta mnie skąd pomysł na projekt, nie wiem co odpowiedzieć. Po prostu wpadł mi do głowy i dopiero później okazało się, że jest zupełnie inny niż większość nadesłanych prac. Chciałem podkreślić różnorodność dyscyplin i wysiłek sportowców. Wiem coś o tym, ponieważ sam jeżdżę na nartach i snowboardzie. Postacie sportowców umieściłem na białym, śnieżnym tle. Jeśli podoba Wam się mój projekt to proszę o oddanie na mnie głosu.

PROJEKTANT MEDALU OLIMPIJSKIEGO

Możemy głosować na stronie: www.medaldesigncompetition.com Najłatwiej wpisać w wyszukiwanie EBERT. Gdy już otworzy się projekt (link bezpośredni ->EBERT):
1. klikamy VOTE
2. w nowym okienku (które się pojawiło) rejestrujemy się z lewej strony podając jedynie adres mailowy i dowolne hasło mające co najmniej 6 znaków. Przepisujemy podany kod, a następnie klikamy Sing Up
4. odbieramy z podanego adresu skrzynki mailowej wiadomość zwrotną, której czasem trzeba poszukać wśród spamów
5. wchodzimy powtórnie na stronę konkursu i logujemy się tym razem z prawej strony podając powtórnie adres mailowy i hasło, te co wcześniej. To logowanie jest równoznaczne z oddaniem głosu.
Z 1 e-maila można oddać tylko 1 głos. Głosować można do 30 czerwca 2011 roku.
Tematy:

Informacje18 maja 2011, 00:00,

Turniej Piłki Nożnej na 20-lecie Straży Granicznej

Z okazji 20. rocznicy powołania Straży Granicznej w dniach 28-29 maja 2011 roku, w hali GOSiR w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20, pod patronatem Burmistrza Piaseczna, dwanaście drużyn weźmie udział w turnieju piłki nożnej. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na turniej do GOSiRu w Piasecznie.

Turniej na 20-lecie Straży Granicznej

Od godziny 12.30 zawodnicy z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, Straży Ochrony Kolei, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, Komendy Głównej Straży Granicznej, FRONTEX-u, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Centralnego Biura Śledczego walczyć będą o Puchar Komendanta Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Przewodniczącego Samodzielnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy NwOSG. Zawody są częścią obchodów 20-lecia Straży Granicznej. Z tej okazji funkcjonariusze w sobotę przygotowali dla Państwa takie atrakcje jak: pokaz psów służbowych, pokaz uzbrojenia i umundurowania specjalistycznego, wystawę pojazdów służbowych: Lanad Rover, Jeep, Quad, Schengen Bus. Wszystkich zainteresowanych specyfiką służby w Straży Granicznej zapraszamy w sobotę, 28 maja, pomiędzy godziną 11.00 a 16.00 do siedziby GOSiR Piaseczno (ul. Sikorskiego 20). Pomiędzy godziną 12.30 a 12.50 będą mogli Państwo obejrzeć pokaz Kung- Fu / Wushu w wykonaniu szkoły Złoty Lew z Warszawy pod kierunkiem trenera kadry narodowej Pana Michała Borawskiego.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno