Informacje25 sierpnia 2017, 18:30,

Zaginiona dziewczyna - kino plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 sierpnia 2017 roku o godz. 20.30 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego rozpocznie się ósmy z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017. Tego dnia zobaczymy film pt: Zaginiona dziewczyna.

ZAGINIONA DZIEWCZYNA - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Zaginiona dziewczyna (2014), gatunek: dramat, thriller, reżyseria: David Fincher, scenariusz: Gillian Flynn, produkcja: USA, nagrody: 4 nagrody oraz inne nominacje, czas trwania filmu: 2 godz. 29 min. Zaginiona dziewczyna to wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, nominowanego do Oscara twórcy: Social Network, Ciekawego przypadku Benjamina Buttona, Podziemnego kręgu, Gry i Dziewczyny z tatuażem, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez swą siostrę postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę. W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck (“Armageddon”), Rosamund Pike (“Śmierć nadejdzie jutro”), Neil Patrick Harris (“Smerfy”), Missi Pyle (“Charlie i fabryka czekolady”) i Kim Dickens (“Kod Merkury”).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 sierpnia 2017, 17:00,

Lao Che w Piasecznie - koncert na zakończenie wakacji


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 sierpnia 2017 roku w godzinach 19:00 - 20:30 odbędzie się koncert na zakończenie wakacji, podczas którego wystąpi zespół Lao Che. Miejsce: scena Rynek Miejski w Piasecznie.

LAO CHE W PIASECZNIE - KONCERT NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

Lao Che to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tego czasu wydał 6 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu. Ich muzyka łączy w sobie elementy rocka, hip hopu, elektroniki czy funka. Znakiem rozpoznawczym są koncept-albumy takie jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie” czy najnowsza płyta ”Dzieciom”. Choć tytuł najnowszego wydawnictwa nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. To płyta dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu - co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna. Produkcją płyty "Dzieciom" zajął się Piotr "Emade" Waglewski. Zespól jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w tym między innymi: „Złoty Baczek” 2006 „Mateusz” Trójki za płytę „Gospel” Nagroda Artystycznej Miasta Torunia im. Ciechowskiego „Gwarancje Kultury” TVP Kultura Muzycy zespołu zostali uhonorowani Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W 2016 roku zespół zdobył Fryderyka w kategorii „Najlepsza płyta rock, metal, punk”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie