Informacje24 maja 2016, 08:57,

Zaginął 40-letni Sławomir Kamiński

Poszukujemy zaginionego 40-letniego Sławomira Kamińskiego mieszkańca miejscowości Łazy. Mężczyzna ostatni raz widziany był w dniu 20 maja br., w Warszawie- Białołęce przy ul. Juranda ze Spychowa 10 skąd odjechał grafitową toyotą avensis- kombi. Do chwili obecnej nie powrócił on do miejsca zamieszkania i nieskontaktował się z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w jego odnalezieniu prosimy o pilny kontakt z policją.

Zaginął 40- letni Sławomir Kamiński

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób zaginionych, prowadzą obecnie działania mające na celu odnalezinie zaginionego w dniu 20 maja tego roku Sławomira Kamińskiego ur. 22 lutego 1976 r.

Mężczyzna ten jest mieszkańcem miejscowości Łazy gmina Lesznowola. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że po raz ostatni Sławomir Kamiński był widziany o godzinie 07.20 na warszawskiej Białołęce przy ulicy Juranda ze Spychowa 10.

Z tego miejsca odjechał samochodem marki toyota avesis- kombi koloru grafitowego o numerach rejestracyjnych WPI 24380. Pojazd ten ma charakterystyczne przyciemniane tylne szyby.

Sławomir Kamiński ma 176 cm wzrostu, twarz owalną, wyraźną łysinę głowy, oczy koloru jasnego, budowa ciała średnia.

W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe jasne, koszulę w pionowe biało- czarne pasy i błękitną marynarkę, buty zamszowe- granatowe z białymi sznurowadłami.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Sławomira Kamińskiego lub miejsca gdzie znajduje się pojazd którym się poruszał, proszone są pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem tel 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje24 maja 2016, 11:43,

KS X Fight Piaseczno najlepszym klubem kickboxingu w Polsce

W dniach 20-22 maja 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu w formułach Pointfighting i Light contact. Do Kurzętnika przyjechało 140 zawodników z 35 klubów. Wśród startujących znalazło się 7 zawodników KS X Fight Piaseczno. Jak się okazało była to najsilniejsza ekipa Mistrzostw. 7 tytułów Mistrza Polski (4 w formule Pointfighting i 3 w formule Lighti-contact) pozwoliło na zwycięstwo w klasyfikacji medalowej. Ponadto najlepszym zawodnikiem Mistrzostw w formule Pointfighting został Bartosz Baczyński, który nie pozostawił na macie żadnych złudzeń swoim przeciwnikom. Multimedalistka Mistrzostw Świata i Europy w kickboxingu Dorota Godzina do swojego bogatego dorobku dopisała złoty krążek Mistrzostw Polski w formule light contact. W Kurzętniku (Warmia i Mazury) wystąpiła w wadze 60 kg.

KS X Fight Piaseczno najlepszym klubem w Polsce

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

„Licząc z jednym tytułem juniorskim i kilkoma akademickimi, mam na koncie już 35 wygranych w zawodach rangi Mistrzostw Polski” - mówiła Dorota Godzina, która zazwyczaj występuje w kategorii 55 kg. Tym razem w tej niższej kategorii wystąpiła jej koleżanka klubowa Joanna Różańska i też sięgnęła po złoto. Dorota Godzina przypomniała również, że pierwszy swój tytuł wywalczyła w 2004 roku w Pointfightingu. Dobry start naszych zawodników powinien zaowocować powołaniami do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy, które odbędą się na koniec Listopada w Atenach.

KS X Fight Piaseczno najlepszym klubem w Polsce

Poniżej podajemy listę naszych członków Mistrzowskiej drużyny:
Pointfighting

-69kg 1m-ce Bartosz Baczyński