Informacje8 listopada 2018, 16:00,

Zaduszki w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 listopada 2018 roku o godz. 17.00 Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają na wieczór wspomnień poświęcony nieżyjącym mieszkańcom Konstancina-Jeziorny – członkom Towarzystwa oraz miłośnikom Konstancina i osobom zasłużonym dla tej miejscowości. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

ZADUSZKI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 listopada 2018, 10:00,

Konsultacje zdrowotne z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 listopada 2018 roku w godz. 11.00-18.00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne – oznaczyć poziom glukozy we krwi, zbadać ciśnienie oraz określić wskaźnik BMI. W programie spotkania ze specjalistami, odbędą się konsultacje diabetologiczne i warsztaty dietetyczne. Udział jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

KONSULTACJE ZDROWOTNE Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA WALKI Z CUKRZYCĄ W PIASECZNIE

Wiele objawów, jak osłabienie, utrata wagi czy rozdrażnienie można kojarzyć ze zmęczeniem lub stresem. Tymczasem mogą one świadczyć o rozwijającej się cukrzycy. Chorują na nią zarówno dorośli, jak i dzieci. Aby rozwiać zdrowotne wątpliwości, wystarczy wykonać badania profilaktyczne. Już w najbliższą sobotę z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można bezpłatnie wykonać badania i skonsultować otrzymane wyniki. Podczas spotkania będzie można zbadać poziom cukru i ciśnienia tętniczego krwi, obliczyć wskaźnik BMI. Obecni na miejscu eksperci będą interpretować wyniki badań i doradzą, jak postępować, jeśli ich wynik przekracza normę. Specjaliści wyjaśnią, czym charakteryzują się cukrzyca typu 1 i typu 2. Na uczestników czekają również warsztaty, podczas których poznają zasady zdrowego żywienia, dowiedzą się, jak prawidłowo układać jadłospis, a także jakich produktów i potraw unikać. Dla najmłodszych przygotowano zabawy i konkursy dietetyczne. Organizatorem akcji jest Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie