Informacje29 października 2010, 00:00,

Zaduszki Jazzowe podczas Wtorku Jazzowego Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 2 listopada 2010 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas najbliższego koncertu, odbędą się Zaduszki Jazzowe.

ZADUSZKI JAZZOWE  PODCZAS WTORKU JAZZOWEGO PIASECZNO

"Mistrzowie Polskiej Piosenki w jazzowym Mikroklimacie" Wystąpią: Barbara Sobolewska-Szcycińska, Stanisław Szczyciński, Maciek Szczyciński, Michal Bryndal i goście. Wstęp 15 złotych normalny, 10 złotych ulgowy. Zapraszamy na Zaduszki Jazzowe w MGOK Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 października 2010, 00:00,

Taun Club Piaseczno zaprasza na Karaoke Horror Show

Tuan Club w Piasecznie zaprasza 30 października 2010 roku na tematyczną imprezę Karaoke Horror Show. Początek imprezy o godz 19.00. Wejście jest bezpłatne. Dla wszystkich obecnych przewidziano konkursy, nagrody, poczęstunek. Dla ucharakteryzowanych niespodzianka! W ofercie tego dnia promocyjna cena kortów do badmintona. Zapraszamy do Tuan Club (ul. Geodetów 23e) www.tuanclub.pl