Informacje19 lipca 2014, 10:00,

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.

Badania EKG będą przeprowadzane w sobotę 19 lipca przy specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Dane uzyskane podczas badania będą następnie wysyłane do Centrum Monitoringu Kardiologicznego, gdzie lekarz kardiolog opisze wyniki. Po kilku minutach pacjent w galerii handlowej otrzyma wydrukowany elektrokardiogram wraz z opisem i dalszymi zaleceniami.

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Dodatkowo, podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu glukozy we krwi oraz pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu. Biorący udział w akcji będą również mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, który wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

Badania w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędą się w ramach akcji „Zbadaj swoje serce” zorganizowanej wspólnie z Przychodnią Kardiologiczną Dzieci i Dorosłych Kardiofon. Aby wziąć w nich udział, wystarczy 19 lipca 2014 r. w godz. 10:00 – 18:00 przyjść do Centrum Handlowego Auchan przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 lipca 2014, 09:30,

Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Uprzejmie zawiadamiamy, że zgodnie z § 25 ust. 2 Statutu Gminy Piaseczno, na wniosek Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, zwołana została na dzień 23 lipca 2014 r. (środa) na godz. 9.30 - 4 Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie. Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5:

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji.
2. Uchwała w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej na rok 2014 Rady Miejskiej w Piasecznie Nr 1283/XLII/2014 z dnia 15 stycznia 2014 r.
3. Uchwała w sprawie zmiany uchwały budżetowej (dotyczy kwoty 70 tys. zł – odwodnienie terenu wsi Chyliczki).
4. Uchwała w sprawie zmiany uchwały budżetowej (dotyczy zmiany okresu realizacji zadań inwestycyjnych ulice: Julianowska, Wilanowska, Mleczarska oraz zwiększenia wydatków na budowę budynków mieszkalnych oraz sali sportowej w Józefosławiu.
5. Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Piasecznie Nr 1284/XLII/2014 z dnia 15.01.2014 r. z późn. zm. w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Piaseczno na lata 2014–2025
6. Uchwała w sprawie ustalenia cen urzędowych za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego.
7. Zamknięcie sesji.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie