Informacje21 listopada 2016, 11:00,

Zaczytaj się w Józefosławiu - Katarzyna Krzyszkowska-Sut

21 listopada 2016 roku o godzinie 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Zaczytaj się w Józefosławiu. Na głośne czytanie bajek zaprasza Pani Katarzyna Krzyszkowska-Sut - Radna Rady Miejskiej w Piasecznie, współtwórca Magazynu Sąsiedzi, działająca w Stowarzyszeniach Pomysł na Józefosław oraz Nasz Józefosław i Julianów. Zapraszamy!

ZACZYTAJ SIĘ W JÓZEFOSŁAWIU - KATARZYNA KRZYSZKOWSKA-SUT

Informacje22 listopada 2016, 18:00,

Spotkanie autorskie z Czesławą Ochman Rułkowską w Piasecznie

22 listopada 2016 roku w godzinach 18:00 - 20:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Czesławą Ochman Rułkowską, połączone z promocją nowego tomiku wierszy "Pomimo wszystko" Miejsce: Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

SPOTKANIE AUTORSKIE Z CZESŁAWĄ OCHMAN RUŁKOWSKĄ

Czesława Ochman - Rułkowska - poetka i bajko-pisarka. W kręgu jej poetyckich zainteresowań jest człowiek i otaczająca go przyroda. Pisze wiersze i bajeczki dla dzieci, w których bohaterami są zwierzęta. W 2011 r. zadebiutowała tomikiem wierszy pt. "Gdy szepcze wiatr". W przygotowaniu do wydania ma kolejny tomik wierszy i bajeczek. W 2012 r. ukazał się drugi tomik wierszy pt. "Uśmiech jesieni". Zapraszamy na spotkanie "Pomimo wszystko".