Informacje19 listopada 2008, 00:00,

Zabawy z Playbusem w Konstancińskim Domu Kultury

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5 lat na spotkanie z animatorami zabawy. Zabawy z Playbusem odbędą się 19 listopada 2008 roku w godz. 15:00-17:00 w Filii Konstancińskiego Doku Kultury przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin. Wstęp wolny. Zapraszamy na zabawy z Playbusem w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje11 listopada 2008, 00:00,

Robert Gwiazdowski gościem Wszechnicy Obywatelskiej

Wszechnica Obywatelska zaprasza wszystkich wielbicieli ekonomii i finansów, ale nie tylko, na spotkanie ze znanym ekspertem i znawcą tematu dr. nauk ekonomicznych, Robertem Gwiazdowskim. Tematem przewodnim spotkania jest światowy kryzys finansowy i ekonomiczny, czyli: dlaczego upadają banki? Czy światowy kryzys dotknie każdego z nas? Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2008 roku, o godzinie 19:00. Miejsce: Stańczyk, ul. Chylicka 79, Konstancin Jeziorna. Wstęp wolny. Informacja pochodzi z Wszechnicy Obywatelskiej: wszechnicakonstancin.wordpress.com (współpracują z nami).

ROBERT GWIAZDOWSKI

Robert Gwiazdowski to polski prawnik i ekonomista, komentator gospodarczy, ekspert w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha. Szef Komisji Podatkowej Centrum im. Adama Smitha oraz arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Ponadto prowadzi własną działalność w zakresie doradztwa ekonomiczno-prawnego. Znany ze swoich komentarzy na tematy społeczno-gospodarcze w prasie, radiu i telewizji. (źródło: pl.wikipedia.org) Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie z Robertem Gwiazdowskim w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin