Informacje19 listopada 2008, 00:00,

Zabawy z Playbusem w Konstancińskim Domu Kultury

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5 lat na spotkanie z animatorami zabawy. Zabawy z Playbusem odbędą się 19 listopada 2008 roku w godz. 15:00-17:00 w Filii Konstancińskiego Doku Kultury przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin. Wstęp wolny. Zapraszamy na zabawy z Playbusem w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje10 listopada 2008, 00:00,

Grzegorz Kasdepke odwiedzi Bibliotekę Publiczną Piaseczno

Biblioteka Publiczna Piaseczno zaprasza na spotkania autorskie z Grzegorzem Kasdepke, które odbędzie się 13 listopada 2008 roku o godzinie 9:00 w Filii Biblioteki na piaseczyńskim Osiedlu ul. Szkolna 9, a następnie o godzinie 11:00 w Oddziale dziecięcym Biblioteki ul. Kościuszki 49. W czasie spotkań z Grzegorzem Kasdepke Biblioteka Publiczna w Piasecznie organizuje kiermasze książek. Więcej informacji na temat Grzegorza Kasdepke napisaliśmy przy jego poprzedniej wizycie: Grzegorz Kasdepke. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Grzegorzem Kasdepke.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno