Informacje15 czerwca 2015, 19:30,

Zabawa w Dziewczynkę z Zapałkami - Teatr CHACHAHIHIHEHE Piaseczno

15 czerwca 2015 roku o godz. 19.30 odbędzie się piaseczyńska premiera Zabawy w DZIEWCZYNKĘ Z ZAPAŁKAMI, w wykonaniu Teatru CHACHAHIHIHEHE. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, Kościuszki 49. Wstęp wolny. Spektakl nagrodzony Złotą Kurtyną na VII Festiwalu Totalnie Teatralnie. Scenariusz, reżyseria - Ewa Kłujszo, muzyka - Tomasz Kłujszo, choreografia - Ada Romanowska, Karolina Kołacińska, Aleksandra Kandefer. Zapraszamy na premierę spektaklu Zabawa w Dziewczynkę z Zapałkami w Piasecznie!

Zabawa w Dziewczynkę z Zapałkami - Teatr CHACHAHIHIHEHE Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6727
Informacje13 czerwca 2015, 14:00,

VII edycja Mazowieckiego Festiwalu Pieśni Religijnej i Patriotycznej Venite Adoremus 2015

W imieniu Zarządu Fundacji Promocji i Edukacji Artystycznej Promotus informujemy, że w dniach 13-14 czerwca 2015 r. odbędzie się kolejna, VII już edycja Mazowieckiego Festiwalu Pieśni Religijnej i Patriotycznej Venite Adoremus 2015. Tegoroczne przesłuchania konkursowe, tak jak w roku ubiegłym odbędą się w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii w sobotę 13 czerwca br. W konkursie mogą wziąć udział soliści-wokaliści, duety i zespoły wokalne do 4 osób, chóry, schole parafialne oraz inne zespoły chóralne, a ich występ zostanie oceniony przez Jury, złożone z profesjonalnych muzyków i wokalistów, specjalistów od emisji głosu oraz chóralistyki.

Przeczytaj też: Czy ośrodek dla cudzoziemców w Lininie wpływa na bezpieczeństwo?

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii przyznane zostaną nagrody, w tym: „nagroda za najlepsze wykonanie utworu a cappella” dla zespołu lub chóru, „nagroda specjalna za najlepszy debiut” dla solisty lub duetu oraz Grand Prix dla najlepszego wykonawcy. W niedzielę 14 czerwca 2015 r. przed południem uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach wokalnych, prowadzonych przez specjalistkę w dziedzinie wokalistyki i emisji głosu, Martę Zamoyską-Makowską. Po oficjalnym ogłoszeniu wyników konkursu i rozdaniu nagród laureaci zaprezentują się podczas otwartego Koncertu Laureatów w Kościele św. Stanisława BM w Sobikowie. Podczas tego koncertu wystąpi też gość specjalny: Chór Kameralny „Sine Nomine” z Ciechanowa. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa młodzież do wzięcia udziału w tej imprezie i jak najszybszego przesłania karty zgłoszenia na festiwal „Venite Adoremus 2015”. Skład Jury: Marta Zamoyska-Makowska, Dorota Męckowska, Tadeusz Pabisiak.

Plan imprezy Venite Adoremus 2015:
sobota 13.06.2015

godz. 14:00 - akredytacja uczestników (Kalejdoskop Kultury)
godz. 14.15 - przesłuchania uczestników (jw)
godz. 16.30 - przerwa
godz. 16.45 - kontynuacja przesłuchań (jw)
godz. 19.00 - zakończenie przesłuchań (jw)
godz. 19.15 - obrady Jury
niedziela 14.06.2015
godz. 10.00 - warsztaty wokalne (Kino "Uciecha")
godz. 14.00 - przerwa obiadowa
godz. 16.00 - Koncert Chóru "Sine Nomine" z Ciechanowa (Kościół św. Stanisława BM w Sobikowie)