Informacje4 listopada 2008, 00:00,

Z£OTY POTOK 2008 wystawa malarstwa Grupy Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na wernisaż poplenerowej wystawy malarstwa Grupy Piaseczno Złoty Potok 2008. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy piątek 7 listopada 2008 roku o godzinie 18:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wystawę Grupy Piaseczno, można oglądać do 21 listopada 2008 roku w godzinach pracy Ośrodka Kultury w Piasecznie. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje4 listopada 2008, 00:00,

Spektakl Moliera SK¡PIEC w Kinie Uciecha Góra Kalwaria

Grupa teatralna TR Grójeckiego Ośrodka Kultury ma zaszczyt przedstawić komedię opartą na sztuce Moliera SK¡PIEC. Spektakl odbędzie się w czwartek 6 listopada 2008 roku w sali kina Uciecha w Górze Kalwarii o godzinie 18:00. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spektakl Skąpiec.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria