Informacje16 grudnia 2017, 18:00,

Z kolędą - koncert zespołu Modulacja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na premierowy koncert zespołu Modulacja, który odbędzie się 16 grudnia 2017 roku o godz. 19:00 w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie. Zabrzmią najbardziej znane kolędy oraz piosenki świąteczne, w zaskakujących, wielogłosowych aranżacjach. Od klasycznych utworów jak Cicha noc, w wersji międzynarodowej, po popularne piosenki świąteczne, jak Jest taki dzień. Wieczór kolęd z Modulacją to idealna propozycja na wprowadzenie siebie i swojej rodziny w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 

Z KOLĘDĄ - KONCERT ZESPOŁU MODULACJA

Zespół Modulacja to nowa grupa muzyczna, powstała tej jesieni w KDK. To synteza doświadczenia scenicznego muzyków oraz entuzjazmu i zapału grupy młodych wokalistów z Konstancina i okolic, ćwiczących na cotygodniowych, środowych zajęciach. Pomysłodawcą i prowadzącym grupę jest Bartosz Jaworski, klawiszowiec i realizator dźwięku w KDK.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 grudnia 2017, 16:00,

Sołecka Choinka dla dzieci z Łaz


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 grudnia 2017 roku w godz. 17.00-19.00 odbędzie się Sołecka Choinka dla dzieci z Łaz. Zapraszają: Radny, Sołtys i Rada Sołecka Łaz II. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Zapraszamy dzieci z Łaz na choinkę.

SOŁECKA CHOINKA DLA DZIECI Z ŁAZ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie