Informacje28 lutego 2018, 18:00,

Yuko Kawai recital w Piasecznie z serii dzieł Fryderyka Chopina


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 lutego 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert Yuko Kawai z serii recitali wszystkich dzieł Fryderyka Chopina według Wydania Narodowego. W programie: Preludium cis-moll op. 45 oraz 24 Preludia op. 28 Zapraszamy do piaseczyńskiego Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury.

YUKO KAWAI RECITAL Z SERII DZIEŁ FRYDERYKA CHOPINA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 lutego 2018, 15:00,

Planeta Podwórko w KDK Hugonówka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 lutego 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na musical dla dzieci i młodzieży pt.: Planeta Podwórko. Reżyseria - Ewa Cielesz, muzyka - Misza Hairulin, choreografia - Anna Bajer. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety dla dzieci - 10 zł, dla dorosłych - 15 zł.

PLANETA PODWÓRKO

Planeta Podwórko „Dziś prawdziwych podwórek już nie ma…” – można by zanucić nieco zmienioną formę popularnej piosenki. A szkoda, bo to podwórka właśnie potrafiły najlepiej przygotować dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie, aktywizowały, uczyły kreatywności i samodzielności. Planeta Podwórko to spektakl musicalowy dla dzieci i o dzieciach, które stykają się z problemem niepełnosprawności. Poznają niewidomą Majkę i postanawiają włączyć ją do wspólnej zabawy. Obiecują jej mamie, zę się nią zaopiekują. Niestety, Majka znika. Rozpoczynają się jej poszukiwania, pełne przygód, emocji i zwrotów akcji. Jak skończy się cała historia i kogo mali bohaterowie spotkają po drodze, dowiemy się, oglądając przedstawienie. Nie zabraknie tu efektownej choreografii i wpadających w ucho piosenek.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie