Informacje20 maja 2017, 17:15,

Yuko Kawai - koncert chopinowski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 maja 2017 roku o godz. 19:15 odbędzie się koncert chopinowski Yuko Kawai, w ramach Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej. Miejsce: Kościół pw. Św. Anny w Piasecznie (po Mszy Świętej). W programie: Etiuda E-dur op.10 nr 3, Preludium e-moll op.28 nr 4, Preludium h-moll op.28 nr 6, Koncert fortepianowy e-moll op.11 Prowadzenie: Malina Sarnowska. Partnerem Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej jest Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris.

YUKO KAWAI - KONCERT CHOPINOWSKI

Yuko Kawai - urodziła się w Nagoi (Japonia). Gra na fortepianie od piątego roku życia. W trakcie studiów podyplomowych w Aichi została zauważona przez przebywającego wówczas w Japonii prof. Jana Ekiera. Rezultatem spotkania był przyjazd pianistki do Polski w 1991 roku, kontynuacja studiów w Akademii Muzycznej w Warszawie pod kierunkiem profesora i uzyskanie dyplomu tej uczelni. Yuko Kawai prowadzi intensywną działalność koncertową. Jako pierwsza zaprezentowała światowe prawykonanie koncertów fortepianowych e-moll i f-moll Chopina w wersji na jeden fortepian według Wydania Narodowego. Od 2001 roku jako pierwsza pianistka na świecie daje serie recitali dzieł wszystkich Fryderyka Chopina w oparciu o Wydanie Narodowe.

YUKO KAWAI - KONCERT CHOPINOWSKI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 maja 2017, 16:00,

Konsultacje społeczne w Piasecznie dotyczące kart do głosowania w wyborach samorządowych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 maja 2017 roku o godzinie 18.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno odbędą się konsultacje społeczne dotyczące kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych. W spotkaniu weźmie udział jeden z członków PKW. Zapraszamy.

KONSULTACJE SPOŁECZNE DOTYCZĄCE KART DO GŁOSOWANIA W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie