Informacje16 czerwca 2018, 10:00,

YourTurn 3 w Piasecznie - pokaż się!

#YourTurn to niepowtarzalne wydarzenie, w którym udział jest zupełnie darmowy! 16 czerwca 2018 roku w godzinach 12:00 - 18:00 dowiecie się jak stać się prawdziwym Internetowym twórcą i stworzyć coś niepowtarzalnego. Jeśli dopiero myślisz o założeniu kanału na YouTube, Twoja przygoda z nim dopiero się zaczęła, bądź tworzysz już jakiś czas, ale chciałbyś się podszkolić - ta konferencja jest dla Ciebie!

YOURTURN 3 W PIASECZNIE - POKAŻ SIĘ!

Chciałbyś utworzyć własną markę, a także swój własny, unikatowy wizerunek, ale brakuje Ci do tego odwagi lub chęci? Chciałbyś dowiedzieć się, jak umiejętnie oddzielić swoją pasję od życia prywatnego? Nie wiesz, od której strony się za to zabrać? Myślisz, że brak profesjonalnego sprzętu stoi Ci na drodze? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś "tak", to mamy zaszczyt zaprosić Cię na 3 ogólnopolską konferencję #YourTurn - pokaż się, organizowaną przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno.

YOUTURN

Prelekcje poprowadzą dla Was doświadczeni YouTuberzy oraz trenerzy:
Matt Olech (mattolech.pl)
Tomek Racławski (trener)
Piotr Jasik (GameTrollTV)

Zobacz jak wyglądała wcześniejszy YourTurn:

Jeśli ukończyłeś 14 lat - zgłoś się! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy aż 120 osób, które będą mogły wziąć udział w YourTurn3! Koniecznie już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/

Polecane dla Ciebie

Informacje15 czerwca 2018, 07:00,

Głosuj na projekty Budżetu Obywatelskiego 2019 Piaseczno

Projekty zgłoszone do II edycji Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy miasta bez względu na wiek w dniach od 1 do 15 czerwca 2018 roku. Głos można oddać zarówno przez internet bo.piaseczno.eu jak i w formie papierowej.

GŁOSUJ NA PROJEKTY BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2019 PIASECZNO