Informacje9 grudnia 2018, 15:00,

Yeti i Ptaszek - Bajkowa Niedziela w Łazach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 w Łazach odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Yeti i Ptaszek, w wykonaniu Teatru Galimacje i GOK Lesznowola. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Yeti i Ptaszek - Bajkowa Niedziela w Łazach

Yrti i Ptaszek, to spektakl o zbliżających się świętach w wielkim lesie. Wszystkie zwierzęta szykują prezenty, przystrajają swoje norki. Oprócz jednego, który nie obchodzi świąt. Yeti to puszysty, biały, ale przede wszystkim miły stworek, który uwielbia śpiewać i tańczyć. Niestety w wielkim lesie od zawsze jest sam i nie ma przyjaciół, bo wszystkie zwierzęta się go boją. Ptaszek to kolorowe i sympatyczne stworzenie, zawsze ma swoje ukochane ukulele i wielką walizkę. Zgubił się podczas lotu do ciepłych krajów i trafił do lasu gdzie mieszka Yeti. Podczas bajki obserwujemy jak Yeti przełamuje swój strach przed brakiem akceptacji, jak uczy się co to znaczy być przyjacielem, na czym polegają święta i że w tym szczególnym dniu nikt nie może być sam. Tak oto Ptaszek i Yeti spędzają razem swoją pierwszą w życiu gwiazdkę.

Yeti i Ptaszek - Bajkowa Niedziela w Łazach

Galimacje to teatr, warsztaty i improwizacje dla dzieci. Czegoś takiego jeszcze nie było! Aktorzy współtworzą z dziećmi swoje spektakle. Bawią oraz wzruszają nie tylko małych widzów, ale również tych starszych. W swoich spektaklach Galimacje opowiadają o emocjach, uczą wrażliwości, pokazują czym są relacje na podstawie autorskich i wciągających historii. Podczas spektaklu, dzieci będą miały okazję przekonać się, jak ważny czas nadchodzi! Bohaterowie postarają się przekazać im wiedzę o tym, że podczas świąt nikt nie powinien być sam, nie ma nic złego w byciu innym, każdy może znaleźć przyjaciela i wiele innych… Po spektaklu będą rozdawane dyplomy z podziękowaniem za pomoc w przygotowaniu świat Yeti i Ptaszka. 

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 grudnia 2018, 16:30,

Kolędowanie z Mikołajem w Przystanku Kultura w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 grudnia 2018 roku o godz. 17.30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu najmłodszych uczestników zajęć muzycznych Centrum Kultury w Piasecznie. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Kolędowanie z Mikołajem w Przystanku Kultura w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie