Informacje26 maja 2017, 09:00,

XXXII sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego

XXXII sesja Rady Powiatu Piaseczyńskiego odbędzie się 26 maja 2017 r. (piątek) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5. Początek o godz. 9.00.

Program sesji zawiera następujące sprawy:
1. otwarcie obrad i stwierdzenie ich prawomocności,
2. przyjęcie porządku obrad,
3. rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale w sprawie wieloletniej prognozy finansowej powiatu piaseczyńskiego,
4. rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2017 rok,
5. zamknięcie sesji.

Informacje24 maja 2017, 11:57,

Policja poszukuje zaginionej 13-letniej Oliwii Bieleckiej z Piaseczna

Policjanci z Piaseczna poszukują zaginionej 13-letniej Oliwii Bieleckiej. Dziewczyna po raz ostatni widziana była w Piasecznie w okolicach Skate Parku. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Policją w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji.

10465-policja-poszukuje-zaginionej-13-letniej-oliwii-bieleckiej-z-piaseczna

Oliwia Bielecka lat 13 w chwili zaginięcia ubrana była w czarny sweter, czarne spodnie, miała przy sobie dużą damską torbę koloru czarnego.

Policjanci z Piaseczna prowadzący poszukiwanie zaginionej dziewczyny apelują do wszystkich osób o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu.

Wszelkie informacje dotyczące poszukiwanej Oliwii Bieleckiej prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie numer tel. 22 60 45 213 lub 112 na terenie całego kraju.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie