Informacje10 stycznia 2016, 18:00,

XXIV Koncert Finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2016 Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 stycznia 2016 roku o godzinie 18:00 odbędzie się XXIV Koncert Finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie. Podczas koncertu wystąpią: Jacob Core, Martin Rosa i GRUBSON. Miejsce: Parking przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Sierakowskiego.

XXIV KONCERT FINAŁOWY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2016 PIASECZNO

Zapraszamy również na Światełko do Nieba. Organizatorami koncertu WOŚP w Piasecznie są: Centrum Kultury w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie. Patronat medialny na koncertem objęli: Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego, Forum Piaseczna forumpiaseczno.info, Tuba Piaseczno, Przegląd Piaseczyński, Gazeta Piaseczyńska.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W tym roku sztab WOŚP mieści się w Domu Kultury w Piasecznie. Informacje dla wolontariuszy znajdują się pod adresem: wosppiaseczno.org oraz na Facebook’u: facebook.com

GOŚCIE XXIV FINAŁU WOŚP w PIASECZNIE:

XXIV KONCERT FINAŁOWY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2016 PIASECZNO

GRUBSON to jeden z najbardziej charakterystycznych i popularnych polskich raperów już 10 stycznia wystąpi na koncercie finałowym WOŚP w Piasecznie! Znany szerzej z takich utworów: „Na szczycie”, „Dżungla” czy „Jedna z planet” (ft. Marcelina). Jego koncerty to pełne sale, a teledyski biją rekordy popularności. Współpracował z Abradabem, Dj BRK, Dreadsquad, Jareckim, O.S.T.R. czy DonGURALesko. Charakterystyczny chropawy głos GrubSona i dowcipne i zaskakująco przenikliwe teksty, puentują doskonale rzeczywistość.

Ten humor oraz dystans do samego siebie zjednują mu najwięcej sympatii wśród fanów. „Szybka nawijka ze śpiewanymi wstawkami i energia stylu ruffneck bijąca ze sceny podczas występów przyciąga publikę na koncertach w całej Polsce. Jego poczucie humoru zjednuje nawet tych, którzy nie byli wcześniej przekonani do hiphopu.” Jego ostatnia płyta „Holizm” to mieszanka gatunków muzyki soul, funk, elektronicznej czy alternatywnej, dzięki czemu artysta wychodzi poza ramy muzyki hip-hopowej. Nowością jest też zaangażowanie w pracę nad płytą live bandu, którego partie można usłyszeć choćby na singlowym „Sanepidzie”. Na krążku usłyszymy także Krzysztofa Zalewskiego, Marcelinę, Jareckiego czy Tego Typa Mesa. Teledysk do utworu „Złota kula” został nominowany przez Eska Music Awards w kategorii Najlepsze wideo roku. Wszystkie 4 klipy łącznie mają na liczniku ponad kilka milionów wyświetleń.

XXIV KONCERT FINAŁOWY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2016 PIASECZNO

DJ MARTIN ROSA od zawsze zamieszkały w Piasecznie i związany z tym miastem, dj, organizator i prowadzący wiele różnego rodzaju imprez, w tym HOUSEPITAL FESTIVAL organizowanego w Centrum Kultury w Piasecznie. Swoją muzykę kieruje głównie do ludzi młodych, jego specjalizacją są dźwięki Progressive House, Electro House i Dirty Dutch. Kiedyś zafascynowany muzyką Hip Hop'owa, jednak po ustabilizowaniu gustów, od 2006 roku w jego sercu można głównie znaleźć muzykę klubową.

XXIV KONCERT FINAŁOWY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2016 PIASECZNO

JACOB CORE Jakub Korenberg to Dj pochodzący z Góry Kalwarii. Związany głównie z muzyką elektroniczną – wszelkiego rodzaju nurty muzyki House, lecz nie obce są mu dźwięki muzyki Hip hop, RnB, Trap/Dubstep.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
WOŚP 2016: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=11445
Informacje16 grudnia 2015, 19:48,

Zgłoś zawodników i trenerów do nagrody Powiatu Piaseczyńskiego dla zawodników którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

31 stycznia 2016 r. upływa termin nadsyłania zgłoszeń zawodników i trenerów do nagrody Powiatu Piaseczyńskiego dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym w 2015 r. Nagrody przyznawane są zawodnikom, w tym również niepełnosprawnym, którzy w poprzednim roku kalendarzowym zajęli miejsca od 1 do 3, natomiast wyróżnienia przyznaje się zawodnikom (także zawodnikom z niepełnosprawnością), którzy uzyskali miejsca od 4 do 10 w dyscyplinach i konkurencjach organizowanych na szczeblu ogólnopolskim (mistrzostwa Polski, puchar Polski) lub międzynarodowym (mistrzostwa Europy, puchar Europy, mistrzostwa świata oraz puchar świata).

Nagrody przyznane są również trenerom zasłużonym w osiąganiu przez zawodników wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym. Nagrody i wyróżnienia otrzymują zawodnicy, którzy nie ukończyli 20 roku życia oraz są zrzeszeni w stowarzyszeniach kultury fizycznej, w tym w uczniowskich klubach sportowych mających swoją siedzibę na terenie powiatu piaseczyńskiego i prowadzących działalność na jego terenie. Nagrody i wyróżnienia przyznaje się zawodnikom, którzy uprawiają dyscypliny sportu określone w rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki z dnia 2 września 2009 r. w sprawie wykazu dyscyplin sportu, w których mogą działać polskie związki sportowe (Dz.U. 2009 r. Nr 147 poz. 1196). Nagrody mają charakter pieniężny, natomiast wyróżnienia przyznawane są w postaci dyplomów. Nagrody i wyróżnienia przyznaje Zarząd Powiatu Piaseczyńskiego z urzędu lub na wniosek stowarzyszenia kultury fizycznej, w tym uczniowskiego klubu sportowego bądź gminnego ośrodka sportu i rekreacji, po zasięgnięciu opinii Komisji Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Powiatu Piaseczyńskiego.

Wniosek powinien zawierać:
1. imię i nazwisko zawodnika/trenera,
2. datę urodzenia,
3. adres zameldowania,
4. osiągnięcia sportowe zgodne z uchwałą Rady Powiatu, ze wskazaniem tego osiągnięcia, które jest zgłaszane do nagrody,
5. kopie protokołów z wyników zawodów, dyplomów lub innych dokumentów potwierdzających osiągnięcia (potwierdzone za zgodność z oryginałem),
6. oraz w przypadku zawodników, którzy zajęli miejsca I-III i zgłaszanych do nagrody trenerów:
- adres Urzędu Skarbowego,
- pesel,
- NIP.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 31 stycznia na adres:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Biuro Promocji
ul. Chyliczkowska 14
05-500 Piaseczno

Dodatkowe informacje udzielane są pod nr tel.: 22 756 61 94. Nagrody przyznawane są w związku z uchwałą nr XXIII/5/04 Rady Powiatu Piaseczyńskiego z dnia 16 grudnia 2004 r. w sprawie zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym oraz uchwałą nr XXXI/14/09 z dnia 28 października 2009 r. w sprawie zmiany ww. uchwały.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie