Informacje22 kwietnia 2018, 08:00,

XXI MAZOWIECKI WRAK RACE MYSIADŁO

22 kwietnia 2018 roku w godzinach 10:00 - 17:00 odbędzie się Mazowiecki Wrak Race Mysiadło. Kultowy wyścig wraków organizowany jest już po raz 21-szy w Mysiadle koło Warszawy. Zawodnicy startują w trzech klasach: kobiet, seria i madmax. Po ostatniej edycji wprowadzone zostały limity dopuszczalnej ilości załóg w danej klasie: kobiet - 20 załóg, seria - 60 załóg, madmax - 40 załóg. Miejsce: Teren byłego Eko-Mysiadło, ul. Osiedlowa 2, Mysiadło. Zapraszamy na Mazowiecki Wrak Race do Mysiadła.

XXI MAZOWIECKI WRAK RACE MYSIADŁO

Informacje26 kwietnia 2018, 08:00,

Konkurs fotograficzny - Aktywni piaseczyńscy Seniorzy w obiektywie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Piaseczyńska Rada Seniorów ogłasza Konkurs fotograficzny "Aktywni piaseczyńscy Seniorzy w obiektywie". Czas trwania konkursu: 9.04-30.05.2018 r. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Gminy Piaseczno. Więcej informacji w regulaminie: www.biblioteka-piaseczno.pl