Informacje24 kwietnia 2015, 18:15,

XV Jarmark Hubertowski w Zalesiu Górnym - inauguracyjne spotkanie

Drodzy Zalesianie, z przyjemnością informuję, że Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego przystąpił do organizacji XV Jarmarku Hubertowskiego. Wraz z wieloma instytucjami i organizacjami działającymi w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach chcemy przygotować tradycyjnie niezwykłe wydarzenie. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy lubią naszą miejscowość i chcieliby zaprezentować swoje dokonania, pochwalić się sukcesami.

XV Jarmark Hubertowski w Zalesiu Górnym - inauguracyjne spotkanie

Rok 2015 to rok wielu jubileuszy. Zalesie Górne świętuje 85 lat istnienia, Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego jest tylko o cztery lata młodsze. Siedemdziesiąt lat temu naukę w zaleskiej podstawówce po raz pierwszy ogłosił szkolny dzwonek. Swoją rocznicę świętuje także parafia św. Huberta. Przedszkolaki z pierwszego przedszkola mają już wnuki, a harcerze z łezką w oku patrzą na kolejne pokolenia w mundurkach. Także sportowcy mają się czym pochwalić. Wszystkie nasze osiągnięcia pokazuje najmłodszy zaleski sukces - TV Zalesie. Kto wie ile lat istnieje nasza biblioteka i ośrodek zdrowia i kto te pierwsze ośrodki tworzył?

Piętnasty Jarmark Hubertowski i przygotowania do niego to znakomita okazja do wspomnień i pochwalenia się osiągnięciami. Zapraszam w piątek, 24 kwietnia na inauguracyjne spotkanie wszystkich, którzy chcą być członkami Komitetu Organizacyjnego XV Jarmarku Hubertowskiego i uczestniczyć w jego pracach.

24 kwietnia 2015 r. o godz. 18.15 w Klubie Kultury przy Jelonka 2 w Zalesiu Górnym gościc nas będzie Andrzej Szczygielski

Ewa Kozłowska Prezes Zarządu SPZG

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1508
Informacje24 kwietnia 2015, 19:00,

Koncert Łączy nas sport nie narkotyki w Tarczynie

24 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert pn.: Łączy nas sport nie narkotyki – Drużyna Mistrzów. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie przy ul. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Koncert odbywa się pod patronatem Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktyki Społecznej Łączy nas sport nie narkotyki. Zapraszany!

Koncert Łączy nas sport nie narkotyki w Tarczynie

Redakcja, 16 lipca 2019