Informacje14 kwietnia 2018, 07:00,

XIX Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA Piaseczno 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 12 do 14 kwietnia 2018 roku zapraszamy na XIX Festiwal Małych Form Teatralnych w Piasecznie. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny.

XIX FESTIWAL MAŁYCH FORM TEATRALNYCH EFFKA PIASECZNO 2018

12 kwietnia, początek imprezy godz. 9.00 EFFCIA – przedszkola
13 kwietnia, początek imprezy godz. 9.00 EFFKA dziecięca- szkoły podstawowe
14 kwietnia, początek imprezy godz. 9.00 EFFKA młodzieżowa

Celem festiwalu EFFKA jest konfrontacja dorobku zespołów teatralnych oraz inspirowanie młodych ludzi do pracy nad małą formą sceniczną. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pokazać swoje spektakle, chcą oglądać przedstawienia innych, zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie, uczyć się, zobaczyć jak wiele różnorodności kryje się pod nazwą Teatr. Bo Teatr to „ból duszy”, ale i leczenie śmiechem, to zabawa formą, i poszukiwania plastyczne, taniec, śpiew, rytuał i kto wie, co jeszcze?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 kwietnia 2018, 17:00,

MARATON FILMOWY z Javierem Bardemem - BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonówce / Maraton Filmowy, podczas którego zostaną wyświetlone trzy filmy z Javierem Bardemem w roli głównej. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

JAVIER BARDEM - BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Javier Bardem w jest  pierwszym hiszpańskim aktorem, który został nominowany do Oscara. Trzykrotnie miał szansę na tę prestiżową nagrodę. Otrzymał statuetkę w 2007 roku za rolę w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi" braci Coen, gdzie wcielił się w Antona Chigurha, jeden z najmroczniejszych czarnych charakterów w historii kina. Informacje o tytułach filmów, mail: biuro@konstancinskidomkultury.pl lub tel. 22 484 20 20. Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie