Informacje19 listopada 2016, 08:00,

XIV Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej

W dniach 19 - 20 listopada 2016 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się kolejna edycja Memoriału Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej. To już czternasty rok z rzędu spotykają się tu najlepsze amatorskie ekipy głównie z rejonu Piaseczna, Konstancina, a także południowych dzielnic Warszawy, Ursynowa, Wilanowa.

XII MEMORIAŁ WIESŁAWA GAWŁOWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ W PIASECZNIE

Turniej "Memoriał Wiesława Gawłowskiego" ma na celu popularyzację siatkówki jako atrakcyjnej formy wspólnego spędzania czasu, integrację środowiska lokalnego, a przede wszystkim – uczczenie pamięci wybitnego sportowca, olimpijczyka Wiesława Gawłowskiego. Organizatorzy co roku starają się urozmaicać przebieg imprezy: raz zorganizowano równolegle turniej w piłkę siatkową dziewcząt; innym razem dopuszczono do gry także profesjonalnych zawodników, by amatorzy mogli doświadczyć gry na najwyższym poziomie, jeszcze w innym roku wyświetlono specjalnie zrealizowany film o patronie imprezy. W czasie jubileuszowego X Memoriału zorganizowano wystawę poświęconą Wiesławowi Gawłowskiemu oraz historii samego Memoriału.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników siatkówki do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Oficjalne rozpoczęcie XIV Memoriału Wiesława Gawłowskiego odbędzie się w sobotę 19 listopada 2016 r. o godzinie 14.00.

Informacje16 listopada 2016, 19:36,

Wybierz zadaszenie skateparku

Szanowni Państwo w związku z planowaną inwestycją wykonania zadaszenia Skateparku w Piasecznie Gmina zleciła wykonanie koncepcji architektonicznych tego zadania. Przed wyborem, którejś z nich chcielibyśmy poznać Państwa opinie na ich temat.

WYBIERZ ZADASZENIE SKATEPARKU

Oceniając poniższe propozycje trzeba uwzględnić, że projektowane lekkie zadaszenie ma za zadanie umożliwić korzystanie z części powierzchni skateparku w trakcie opadów atmosferycznych. Ponieważ nie przewiduje się zasłonięcia powierzchni bocznych ani wykonania instalacji ogrzewania zadaszenie nie będzie ochronić przed niską temperaturą ani powiewami wiatru.

WYBIERZ ZADASZENIE SKATEPARKU

Szczegóły proponowanych wariantów umieściliśmy w formularzu ankietowym. Zachęcamy do udziału w ankiecie dostępnej pod adresem: www.piaseczno.eu/ankiety

UMiG Piaseczno

wątek na forum: SKATEPARK W PIASECZNIE