Informacje9 grudnia 2016, 16:00,

XIV Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 grudnia 2016 roku w godzinach 16:00 - 20:00 odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w ZSP w Jazgarzewie. Raz w roku sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Jazgarzewie zamienia się w swoiste „targowisko”, na którym odbywa się świąteczny kiermasz. Ale nie jest to zwykła impreza. W ten sposób uczniowie szkoły zbierają pieniądze, by pomóc swoim mniej zamożnym kolegom. Imprezę uświetniają występy uczniów oraz loterie.

XIV KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

POMÓŻCIE TU CHODZI O NASZE DZIECIAKI. SZUKAMY sponsorów loterii. Wspierajcie 14 letnią akcję. Dzięki niej każde dziecko w szkole otrzymuje wsparcie. A w maju wszystkie klasy mogą wyjechać na zieloną szkołę. Wieloletni przyjaciele akcji to Sport Masters,Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, p. Wajdemajer, Dr Irena Eris Marka Under 20, Vipera,Galeria Pomarańczowa ,Bank Spółdzielczy, Word Travel, Eveline Cosmetis. Szkoła cały czas czeka na darczyńców i sponsorów loterii fantowej. Zainteresowani mogą kontaktować się z koordynatorem kiermaszu pod nr tel. 602 423 558.

XIV KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 listopada 2016, 18:30,

Pięknego złe początki - Nosferatu, Metropolis, Pancernik Potiomkin, Charlie Chaplin w Janczewicach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 listopada 2016 roku o godz. 18.30 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego. Temat spotkania: Pięknego złe początki - Nosferatu, Metropolis, Pancernik Potiomkin, Charlie Chaplin. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Janczewicach, ul. Jedności 99 a.

PIĘKNEGO ZŁE POCZĄTKI - NOSFERATU, METROPOLIS, PANCERNIK POTIOMKIN, CHARLIE CHAPLIN W JANCZEWICACH

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie