Informacje15 czerwca 2014, 12:00,

XIV Jarmark Hubertowski w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Szlachetne zdrowie - pod takim hasłem w najbliższą niedzielę, 15 czerwca 2014 roku na stadionie KS Hubertus w Zalesiu Górnym odbędzie się czternasta już edycja Jarmarku Hubertowskiego. Oficjalne otwarcie - godz. 12.00. W programie wiele atrakcji, zarówno dla małych, jak i dużych mieszkańców Zalesia i okolic. Ciekawie zapowiada się pokaz ratownictwa medycznego. Na scenie będą królować uczniowie zalesiańskich szkół oraz chóry.JARMARK HUBERTOWSKI W ZALESIU GÓRNYM

Poza programem artystycznym organizatorzy proponują udział w turniejach: szachowym, gier logicznych oraz łucznictwa. Będą też konkursy, zabawy rodzinne i indywidualne. Nie zapomniano o czworonogach i ich właścicielach, dla których przewidziano pokaz tresury psów. Jak zawsze zalesianie chwalić się będą kulinariami. Tegoroczny Jarmark został wzbogacony o zaproszenie lokalnych środowisk do zaprezentowania swojej działalności. Jarmark Hubertowski uświetni występ Kuby Sienkiewicza.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 czerwca 2014, 17:30,

GRUPA WĘDROWNA W GÓRZE KALWARII


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria serdecznie zaprasza wszystkich których kręci klimat wędrówek, dzikość przyrody, wyzwań czekających w lesie i odkrywania samego siebie! Grupa wędrowna rusza już 18 czerwca 2014 roku o godz. 17.30 w Ośrodku Kultury przy ul. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Zapraszamy!

GRUPA WĘDROWNA W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie