Informacje17 września 2016, 10:00,

XIII Mazowiecki Wrak Race Mysiadło

17 września 2016 roku o godzine 10:00 odbędzie się XIII Mazowiecki Wrak Race w Mysiadle. Wrak Race jest wyścigiem starych i wysłużonych samochodów, odbywającym się po zamkniętym i zabezpieczonym szutrowym torze. Cechą charakterystyczną tych wyścigów jest to, że kontakt pomiędzy zawodnikami jest dozwolony. Tor przygotowany jest z naciskiem na bezpieczeństwo uczestników. Zapraszamy na Mazowiecki Wrak Race do Mysiadła.

XIII MAZOWIECKI WRAK RACE MYSIADŁO

Informacje18 września 2016, 08:30,

Lotto Poland Bike Marathon Konstancin-Jeziorna 2016

LOTTO Poland Bike Marathon już niemal na finiszu. Przedostatni, czternasty etap w tegorocznym cyklu, odbędzie się w niedzielę 18 września 2016 roku w Konstancinie-Jeziornie. Kolorowy peleton amatorów na rowerach górskich, prowadzony przez Grzegorza Wajsa, zawita tu trzeci raz. Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów oraz start i meta kolarskich wyścigów znajdą się, tak jak przed rokiem, na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie. To pełne uroku miejsce z tężnią solankową i amfiteatrem.

LOTTO POLAND BIKE MARATHON KONSTANCIN-JEZIORNA 2016

- Do jedynego uzdrowiska na Mazowszu wracamy z dużą radością – mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. - Wyścigi będą przebiegać po trasie wytyczonej ścieżkami i duktami leśnymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. To wymarzony teren do rowerowej rekreacji. Dodatkową atrakcją jest piękna lokalizacja kolarskiego miasteczka w Parku Zdrojowym. Zapraszam całe rodziny do Konstancina-Jeziorny w niedzielę 18 września. Wystartować może każdy. Wystarczy mieć rower i kask.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

LOTTO POLAND BIKE MARATHON KONSTANCIN-JEZIORNA 2016

Rywalizacja tradycyjnie odbędzie się na trzech dystansach: MAX (59 km), MINI (30 km) oraz FAN (9 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Konstancina-Jeziorny w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

LOTTO Poland Bike Marathon w Konstancinie-Jeziornie organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

BIURO ZAWODÓW
Konstancin-Jeziorna, Park Zdrojowy (Miasteczko Poland Bike) – 17 września (sobota) godz. 17.00-20.00 oraz 18 września (niedziela) godz. 8.30-11.00 (dystans FAN) i godz. 8.30-12.00 (dystanse MINI i MAX)

PROGRAM ZAWODÓW
8.30-11.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN)