Informacje1 grudnia 2016, 09:00,

XIII Gminne Teatralia Lesznowolskie w Mysiadle

1-2 grudnia 2016 r. w godz. 9.00 - 15.00 odbędą się XIII Gminne Teatralia Lesznowolskie. Zapraszają organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Lesznowoli, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Mazowieckim Związkiem Pracodawców w Gminie Lesznowola. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie a patronat medialny Kurier Południowy. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy na Gminne Teatralia Lesznowolskie do Mysiadła.

XIII GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE W MYSIADLE

Informacje4 grudnia 2016, 18:00,

Krzysztof Bratosiewicz - muzyka na żywo: Oblicza Wysockiego

4 grudnia 2016 roku o godz. 18.00 w 8 Ball Club w Piasecznie wystąpi Krzysztof Bratosiewicz, laureat VI Festiwalu im Włodzimierza Wysockiego "Wołodia pod Szczelińcem". W swoim muzycznym występie z gitarą pokaże różne oblicza niezapomnianego barda, Włodzimierza Wysockiego, który potrafił być wolnym człowiekiem w najbardziej zniewolonym państwie. Bez jednego tomiku wierszy, bez płyt, reklam, plakatów, bez zezwoleń na zawsze półlegalne koncerty, bez występów w telewizji i w radiu, stał się najpopularniejszym człowiekiem w całym Związku Radzieckim. Jak zauważył dyrektor artystyczny Teatru na Tagance Jurij Lubimow: "W kraju,w którym nic nie było wolno, on zaśpiewał wszystko co chciał.

KRZYSZTOF BRATOSIEWICZ - MUZYKA NA ŻYWO: OBLICZA WYSOCKIEGO

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

I był tak niewiarygodnie popularny, tak kochany przez wszystkich, że nic nie można było z tym zrobić. Można go było tylko zabić." Krzysztof Bratosiewicz śpiewa od wielu lat, w 2016 roku zdobył I miejsce na festiwalu "Wołodia pod Szczelińcem" i wyróżnienie w konkursie"Pieśni narowistych" Włodzimierza Wysockiego. Mieszka w Konstancinie, prowadzi własną firmę, żegluje po morzach i oceanach. I śpiewa. Serdecznie zapraszamy! Podczas występu będą zbierane środki finansowe na rzecz akcji charytatywnej Wigilia Pełna Prezentów.